SON DAKİKA

Erzincan Haberleri – Haberci24
Erzincan Web Tasarım
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar Saat 05:21 Ay-Mars kavuşumu, söz ile eylemin örtüştüğünü işaret ediyor. Fakat öfkeyle kalkan zararla oturur sözünü de unutmayalım. Hevesle atlayıp, ayrıntıları görmezden gelmeyelim. Çevremizdeki insanların da aynı bu durumda olacağını hesap edelim. Hemen söz vermeyelim, hemen halletmeye kalkışmayalım. Planlarımızı, amacımızı, hedefimizi iyice belirleyelim ki, sonradan pişman olmayalım.

Saat 07:53 Ay-Satürn karşıtlığı, yolculuk, eğitim hayatı, iş girişimleri, uzak veya yakın çevre ilişkilerinde yaşanabilecek zorlukları işaret etse de, bütün bunlar hedefinize ne kadar bağlı ve ne kadar donanımlı biri olduğunuzu anlamanızı, kendinizi geliştirmenizi sağlayacaktır. Sabrınızın, kararlılığınızın doğru adımlar atabilmenizde size güç vereceğini şimdiden söylemek isterim.

Saat 09:19-14:25 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Çevremizdeki insanlarla daha özenli bir iletişimde bulunalım. Haksızlıkla karşılaştığımızda gergin tepkilerde bulunmak yerine, karşımızdaki kişiye neden böyle davrandığını bir soralım. Zor olsa da, bunu yapalım ki, onu böyle hareket etmeye sevk edenin ne olduğunu anlamaya çalışalım.

Saat 14:25 Ay-Yengeç geçişinde, ailevi meseleler, duygusal sorunlar sizi düşündürebilir. Belirsizliklerin bir türlü aydınlanmadığı, ortak bir noktanın bir türlü tespit edilemediği durumlara çareler bulmaya çalışabilirsiniz. Gönlünüz değerli kilitli sandık gibidir. Bunu açabilecek kişinin, hakikaten anlayışlı, vicdanlı, kıymet bilen bir insan olması gerekir.

İşlerinizi arzu ettiğiniz şekilde düzenlemeniz ve huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
DİĞER HABERLER