SON DAKİKA

Erzincan Haberleri – Haberci24
Erzincan Web Tasarım
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Teraziler, saat 03:22 Merkür-Neptün olumlu görünümü, hassas düşünmenin işaretçisi olsa da, hırsınız gayet yüksektir. Ancak sakınılması, dikkat edilmesi gereken tek nokta, geçmişin etkisi altında kalmadan, duygusal düşünmeden kararlı bir birey gibi hareket etmektir. Problemlerin köküne inmek ve onları çözümlemek için istekli olmalısınız. Eğer siz hassasiyet içinde, başkalarıyla iyi geçinmek adına veyahut da duygularınızın esiri olarak hareket ederseniz düz bir çizgide yürüyemez, zikzaklar çizersiniz. Siz önce ne yapmak istiyorsunuz ve sizin için neler önem arzediyor? Bu sorular için günlük enerjiniz size yaratıcı çıkışlar bulabilmenizde destek oluyor. O zaman karar vermekte zorlandığınız zaman odaklanmayı ve zihniniz kontrol altına almayı başarmalısınız.

Saat 03:41 Ay-Başak seyri her detayı önemsemenizi sağlar. Gördüğünüzle yetinmezsiniz. Bir şeyin ne kadar işe yaradığı sizin için kıymetlidir. Endişe verici bir durum varsa, bunu çözmeden rahat etmezsiniz. Geri planda yapılacak işlerle uğraşırsınız.

Saat 16:03 Ay-Güneş görünümünde, toplumsal hayatın gereği olan sorumluluklar, ailevi ilişkiler, üzerinde hassasiyetle durduğumuz ilkeler bizim için gayet kıymetli. Ancak bir o kadar da yorucu. Çünkü inandığımız değerlerin, başkaları için önemi olmayabilir. Hatta hafife alabilirler. Böyle durumlarda onları içten içe eleştirebiliriz. Fakat dışa yansıtıp gönül kırmamaya çalışırız.

Saat 22:51 Merkür-Mars kavuşum etkisinde hem aktif şekilde işlerimizi düzenleriz hem de başarılı işler çıkarabiliriz. Birileri memnun olsun diye değil, siz kendiniz yapmaktan mutlu olacağınız ve gerçekten emin olduğunuz yoldan ayrılmayınız.

Yeni gün sizlere güzellikler, başarı ve şans getirsin. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
DİĞER HABERLER