SON DAKİKA

Erzincan Haberleri – Haberci24
Erzincan Web Tasarım

Kemah ilçesi sakinleri iftarda buluştu

Erzincan Valiliği tarafından ilçelerde düzenlenen iftar programının ilki Kemah ilçesinde gerçekleştirildi.

Kemah ilçesi sakinleri iftarda buluştu
Bu haber 01 Haziran 2017 - 20:40 'de eklendi ve 2.709 views kez görüntülendi.

Erzincan Valiliği tarafından ilçelerde düzenlenen iftar programının ilki Kemah ilçesinde gerçekleştirildi.
Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Eşi Hatice Arslantaş’ın öncülüğünde yapılan iftar programında protokol eşleri ve ilçe halkı bir araya geldi.
Erzincan Valiliği tarafından Erzincan’ın Kemah ilçesinde tertip edilen iftar programında protokol mensupları ile ilçe halkı bir araya geldi.
Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Eşi Hatice Arslantaş ile birlikte İlçe Kaymakamı Cuma Çotu, ilçe Belediye Başkanı Osman Kemal Aslan, İl ve ilçe protokol mensupları İlçe meydanında bulunan tarihi Gülabibey Cami bahçesinde kurulan masalarda vatandaşların sofralarına ortak olarak birlikte iftar yemeği yiyip sohbet ettiler.
Birlik ve beraberliğe, iftar sofralarının önemine değinen Erzincan Valisi Ali Arslantaş, İnsanları birbirine yaklaştıran bu güzel sofraların kurulması Ramazan ayında hayırların çoğalmasına vesile olduğuna dikkat çekerek, herkesin Ramazan ayını tebrik etti.
11 ayın sultanı Ramazan ayının, rahmet merhamet ve bereketi ile sevgi, kardeşlik ve paylaşma duygularıyla toplumsal hayatın huzur ve barışına büyük katkı sağladığına vurgu yapan Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Eşi Hatice Arslantaş, Meydandaki toplu iftar yemeğinde vatandaşlarla da sohbet ederek her birinin Ramazan ayını tebrik ettikten sonra Ramazan Ayının Kemah ilçesine, ülkemize ve İslam Alemi’ne hayırlar getirmesi temennisinde bulundular.
İlçe Meydanındaki iftar programının ardından Şehit yakını olan Baştuğ ailesinin kapısını çalan Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Eşi Hatice Arslantaş, İlçe Kaymakamı Cuma Çotu, ilçe Belediye Başkanı Osman Kemal Aslan burada aile fertleri ile çay içip sohbet ettiler. Kendilerine yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Baştuğ ailesi Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Eşi Hatice Arslantaş’a teşekkür ettiler.
Erzincan Valisi Ali Arslantaş buradaki ziyarette, ailenin dilek ve şikayetlerini de dinledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
DİĞER HABERLER
İLGİLİ HABERLER