Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

"MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor" (Barbaros ve Başbağlar Mahallesi)

Başkan Aksun Mahalle toplantılarına Barbaros ve Başbağlar Mahalleleri ile devam etti.

Başkan Aksun Mahalle toplantılarına

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun düzenli bir şekilde gerçekleştirdiği Mahalle toplantılarında vatandaşlar ile bir araya geliyor. Başkan Aksun Mahalle toplantılarına Barbaros ve Başbağlar Mahalleleri ile devam etti.

Erzincan Belediyesi tarafından “MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor” sloganı ile başlatılan ve yoğun ilgi gören Mahalle toplantıların 9’uncusu Barbaros ve Başbağlar Mahallelerinin katılımı ile Başbağlar Mahallesinde bulunan Sosyal Bilimler Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Düzenlenen toplantıya, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Eşi Ürküş Aksun, MHP İl Başkanı Salih Aksu, MHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Ayaz, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Birim Müdürleri, Barbaros Mahallesi Muhtarı İntizar Bayram, Başbağlar Mahallesi Muhtarı Murat Tapan ve Mahalle halklarının katılımı ile gerçekleştirilen toplantı yoğun ilgi gördü.

Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda daha sonra 3 Yıl içerisinde Erzincan Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar ve planlanan projelerin anlatıldığı tanıtım videosu izlendi.

Programda konuşma yapan Erzincan Belediyesi Başkan Yardımcısı İkram Çamur Barbaros ve Başbağlar Mahallelerinde yapılan çalışmalar hakkında mahalle sakinlerine bilgiler verdi.

Barbaros Mahallesi Muhtarı İntizar Bayram ve Başbağlar Mahallesi Muhtarı Murat Tapan konuşmalarında; Mahallelerinde yapılmasını istedikleri işler hakkında isteklerini anlatarak, toplantının yapılmasından dolayı Erzincan Belediyesi Başkanı Bekir Aksun’a da teşekkür ettiler.

Programda Konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Salih Aksu ise, vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Bekir Aksun’a teşekkür etti.

Düzenlenen programda konuşma yapan Belediye Başkanı Bekir Aksun konuşmasında; “Mahalle toplantılarımıza devam ediyoruz. Birlik ve beraberliğimizi zedelediğimizde bunu ihmal ettiğimizde bir araya gelemediğimizde inanın her şey yarım kalacaktır. Onun için birbirimizi tamamlayan unsurlar olmalıyız. Bu toplantılarda elde ettiğimiz en kıymetli payda yapılan eleştiriler ve istekler bizi yönlendirici olmuştur. O mahallelerin problemlerini çözme noktasında fikir birliktelikleri için arkadaşlarımızla çok sık toplantılar yapıp en kısa zamanda problemleri çözmek gayreti içerisinde hareket ediyoruz.” Diye konuştu.

Belediye Başkanı Bekir Aksun’un konuşmasının ardından soru – cevap kısmına geçildi. Mahalle halklarının istek ve sorunlarını dinleyen Başkan Aksun, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri vatandaşların sorularını cevaplandırdılar.

Programın son bölümünde ise Barbaros Mahallesi Muhtarı İntizar Bayram ve Başbağlar Mahallesi Muhtarı Murat Tapan, Mahallelerinde yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, Belediye Başkanı Bekir Aksun’a plaket takdim ettiler.