SON DAKİKA

Erzincan Haberleri – Haberci24
Erzincan Web Tasarım

Milletvekili Karakelle ve Bayram Anneler Gününü kutladı

AK Parti Erzincan Milletvekilleri Sebahattin Karakelle ve Av. Serkan Bayram, Anneler Günü münasebetiyle kutlama mesajı yayımladılar.

Milletvekili Karakelle ve Bayram Anneler Gününü kutladı
Bu haber 14 Mayıs 2017 - 15:32 'de eklendi ve 475 views kez görüntülendi.

AK Parti Erzincan Milletvekilleri Sebahattin Karakelle ve Av. Serkan Bayram, Anneler Günü münasebetiyle kutlama mesajı yayımladılar.
Milletvekilleri Karakelle ve Bayram, mesajlarında “Büyük anlamlarla yüklü bir anneler gününü idrak ediyoruz. Dinimizin en yüce değeri verdiği “Cennet Analarımızın ayakları altındadır” ilahi hitamıyla müjdelediği O İnsanlar için yılın her günü, hatta ömrün tamamı Anneler Günüdür.
Analarımız istiklal ve İstikbalimizi bizlere bağışlayan Şehitlerimizin anasıdır.Anadolu’nun vicdanı, Anadolu’nun yüreği, Anadolu’nun sesi ve nefesidir. Analar Aziziye Tabyalarının Nene Hatunu, Balkanların Kara Fatma’sı, Kurtuluş Savaşının kağnı önündeki Elif Anasıdır. Hayatımızın her safhasında en önemli yeri olan analarımız her zaman baş tacımızdır. 15 Temmuz’da vatan hainlerine karşı “Dik Durun Ağlamayın Şehitlik Şehadet En Büyük Mertebedir” diyen Şehit Komiserimiz Demet Sezen’in mesajı anneler gününde o ulvi duyguyu en güzel şekilde anlatmaktadır. Bu nedenle onlar için ne yapılsa, ne methiyeler yazılsa azdır. Engin kültürümüzün hemen hemen her sayfasında , Şairlerimizin en güzel şiirlerinde, mısralarında, gülün renginde, bülbülün sesinde, onların sıcak yürekleri vardır.Bu nedenle onların bir kez daha anıldığı günlerde Ana şefkatini yaşayamamış çocuklarımıza “ Öksüz” olduklarını hatırlatacak davranışlardan kaçınmak, şefkat deryası Analarımıza gösterilecek en büyük saygıdır. Bu düşüncelerle başta Şehit annelerimiz olmak üzere bütün Annelerimizin anneler gününü kutluyor, programa katılan eli öpülesi tüm annelerimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz” ifadelerine yer verdiler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
DİĞER HABERLER
İLGİLİ HABERLER