Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yaşlılar Haftası Kutlandı

18-24 Mart Yaşlılar Haftası Dolayısıyla Huzurevinde Program düzenlendi.

18-24 Mart Yaşlılar Haftası

18-24 Mart Yaşlılar Haftası Dolayısıyla Huzurevinde Program düzenlendi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Erzincan İl Müdürü Serdar Demirci,100. Yıl Atatürk Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan yaşlılar ile bir araya geldi. 18-24 Mart Yaşlılar Haftası münasebetiyle düzenlenen programa, İl Müdürü Serdar Demirci, İl Müdür Yardımcısı, Kuruluş Müdürü ve ile Huzurevinde kalan yaşlılar katıldı.

Yemek programına katılan yaşlılar ile bir süre sohbet ederek istek ve taleplerini dinleyen İl Müdürü Demirci, “Tarihimizin her döneminde büyüklerini baş tacı ederek, onların engin tecrübelerinin kıymetini bilmiş ve bu sayede toplumsal birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu canlı tutmayı başarmışızdır.

Yaşlılarımızın yaşam kalitesinin daha da yükseltilmesi ve onların sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için devletimiz ve bakanlığımız gerekli çalışma ve projeleri hayata geçirmektedir” dedi. Konuşmasının sonunda huzurevi sakinlerinin yaşlılar haftasını kutlayan İl Müdürü Serdar Demirci, günün anlam ve önemine binaen hediyeler takdim ederek, eli öpülesi büyüklerin sağlıklı bir ömür geçirmeleri temennisinde bulundu.