Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ajans Erzincan’ın açılışı gerçekleşti

Erzincan’da yayın hayatına başlayan Ajans Erzincan’ın açılışı Son Başbakan Binali Yıldırım ve il protokolünün katılımıyla yapıldı.

Erzincan’da yayın hayatına başlayan

Erzincan’da Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Sarıçiçek öncülüğünde yayın hayatına başlayan Ajans Erzincan’ın açılışına AK Parti Genel Başkanvekili Başbakan Yıldırım’ın sanı sıra, Erzincan Valisi Mehmet Makas, Ak Parti Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman, Burhan Çakır, Belediye Başkanı Bekir Aksun, 21.Dönem Milletvekili Sebahattin Karakelle,  TSO Başkanı Ahmet Tanoğlu, ESOB Başkanı Bedir Limon, Bazı Kurum Müdürleri, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, STK Temsilcileri, Basın çalışanları ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Açılışa katılan Son Başbakan Binali Yıldırım, Ajans Erzincan Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Sarıçiçek, Genel Müdür Zeki Demirbaş ve Haber Müdürü Semih Peker tarafından karşılandı. Açılış öncesi konuşan Genel Müdür Zeki Demirbaş Medya Merkezi hakkında bilgi verdi. Erzincan’da ilk Medya Merkezi’ni kurmanın gururunu yaşadıklarını belirten Demirbaş tecrübeli kadro ile halka hızlı, doğru ve tarafsız haber sunmak için mesai harcayacaklarını dile getirdi.

Daha sonra konuşan Son Başbakan Binali Yıldırım Medya Merkezi’nin Erzincan’a hayırlı olması dileklerinde bulunarak, halkı bilgilendirme noktasında hızlı ve doğru haberler yapılmasını istedi. Ajans Erzincan’ın Medya dünyasına yeni bir soluk getirmesini dileyen Başbakan Yıldırım verilen hizmetten dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Sarıçiçek, Genel Müdür Zeki Demirbaş ve Haber Müdürü Semih Peker’e teşekkür etti. Yıldırım Erzincan’da yeni yaptırılan Şehir Stadyumundaki ilk maçın Pazar günü oynanacağını belirterek, Ajans Erzincan’ın ilk haberinin maç haberi olmasını istedi.

Ardından hep birlikte açılış yapılarak Medya Merkezi idari bölüm ve stüdyoları gezildi. Başbakan Yıldırım, Milletvekilleri Karaman ve Çakır, Vali Makas, Başkan Aksun ve beraberindeki heyete brifing veren Haber Müdürü Semih Peker yayınlar ve programlar hakkında bilgi aktardı.