Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başarıya Plaket

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün 2018 Ortaöğretim Kurumları KPSS sınavında Gül- Celal Toraman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Türkiye genelinde dereceye giren öğrencilere plaket verdi.

Erzincan İl Millî Eğitim

Haber: İbrahim Gürler 

2018 Ortaöğretim Kurumları KPSS sınavında Gül – Celal Toraman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden beş öğrenci Laboratuvar Hizmetleri, Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı, Tarım Alanlarında Türkiye genelinde dereceye girdiler.  Düzenlenen program ile Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün dereceye giren öğrencilere plaket verdi.
İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün burada yaptığı konuşmada “Öğrencilerimizin başarısı bizleri memnun etmiştir. Unutmayalım ki başarılı olmanın yegane yolu şu anda okumuş olduğunuz okullarınızdan, sınıf, laboratuvar, koridor ve dersliklerden geçmektedir. Öğretmenlerimizin özverili gayretleri neticesinde atılan sağlam temellerin üzerine güzel hatta çok daha güzel sonuçlar alınacaktır. Bu gurur verici tabloyu bize yaşatan Gül – Celal Toraman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin tüm fertlerine teşekkür ederiz” dedi.
 2018 Ortaöğretim Kurumları KPSS sınavında Okulumuz Gül- Celal Toraman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden alanlara göre Türkiye sıralamasına giren öğrenciler ise şu şekilde oluştu.  
Laboratuvar Hizmetleri Alanında;  Feyzanur Çöpür Türkiye 2.si,  Erhan Semih Ercan Türkiye 3.sü   Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı Alanında;  Ömer Faruk Sarıgül Türkiye 3.sü,  Yaşar Alptuğ Akarca Türkiye 4.sü  Tarım Alanında;  Yunus Akdemir Türkiye 8.si oldu.