Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Aksun: 2023 yılında hizmetlerimiz daha da artacak

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, 2023 yılında da hizmetlerimizi Allah’ın izniyle daha da artırıp vatandaşlarına sunduğu hizmetleri çoğaltan bir Belediye olarak ilerlemeye devam edeceğiz dedi.

Erzincan Belediye Başkanı Bekir

Erzincan Belediye Başkanı Sayın Bekir Aksun’un 2023 yılı mesajında şu ifadelere yer verdi., Acısıyla tatlısıyla, hüznüyle coşkusuyla bir yılı daha geride bırakarak yeni bir yıla ulaşmış bulunmaktayız. Yeni yılın hem ülkemiz, hem de tüm dünya insanları için barışın, sevginin ve hoşgörünün hakim olduğu bir yıl olmasını diliyorum.

Erzincan Belediyesi olarak halkımıza hizmeti şiar edinmiş ve bu yolda hedeflerimize ulaşmak için var gücümüzle gece gündüz demeden çalışıyoruz. 2023 yılında da hizmetlerimizi Allah’ın izniyle daha da artırıp vatandaşlarına sunduğu hizmetleri çoğaltan bir Belediye olarak ilerlemeye devam edeceğiz. Zaman harcandığında geri getirilemeyen, değiştirilemeyen çok değerli bir kaynaktır. Biz bunun bilincinde olarak vatandaş odaklı, katılımcı bir yönetim anlayışı ile gelecek nesillerimize daha güzel bir mirasın temelini atıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle Erzincan’ımıza, Türkiye’mize 2023 yılının sağlık, huzur, bereket getirmesini diliyor. Tüm vatandaşlarımızın yeni yılını en içten duygularımla kutluyorum dedi.