Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Aksun Bu Hafta Taksim ve Çarşı Mahallesi Sakinleri İle Bir Araya Gelecek

Başkan Bekir Aksun Mahalle toplantılarına devam ediyor.

Başkan Bekir Aksun Mahalle

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun “MAHALLELİ Soruyor, BAŞKAN Cevaplıyor” programları kapsamında bu hafta Taksim ve Çarşı Mahallesi sakinleri ile bir araya gelecek.

Toplantıların 18’ncisi 03 Ocak 2023 Salı günü Saat. 19:00 da Taksim Mahallesi sakinlerinin katılımları ile Şehit Pilot Teğmen Serkan Sağır İlkokulu toplantı salonunda yapılacak.

Programların 19’uncusu ise 05 Ocak 2023 Perşembe günü Saat. 19:00 da Çarşı Mahallesi sakinlerinin katılımları ile Mahalle içerisinde bulunan Erzincan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Tiyatro salonunda yapılacak.

Düzenlenen toplantılarda Belediye tarafından Mahallelerde bugüne kadar yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler veriliyor.  Toplantılar Vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanırken, toplantının yapıldığı Mahalle sakinleri Belediye Başkanı Bekir Aksun ile görüşerek istek ve önerilerini dile getiriyorlar.

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun toplantılar ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında; “MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor”  Programları kapsamında bu hafta 18 ve 19’uncusunu düzenleyeceğimiz  toplantılarda mahalle sakinleri ile bir araya gelerek yaptığımız çalışmaları anlatıp, yapacağımız çalışmalar ile ilgili olarak bilgiler vereceğiz. Yapacağımız toplantılara tüm Mahalle sakinlerini ve vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.