Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Aksun Taksim Mahallesi Sakinleri İle Buluştu

Belediye Başkanı Bekir Aksun bu hafta Taksim Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Bekir Aksun

Belediye Başkanı Bekir Aksun bu hafta Taksim Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Bekir Aksun düzenli bir şekilde gerçekleştirdiği Mahalle toplantılarında vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Bekir Aksun Mahalle toplantılarına Taksim Mahallesi ile devam etti.

Belediye tarafından “MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor” sloganı ile başlatılan ve yoğun ilgi gören Mahalle toplantıların 18’ncisi Taksim Mahallesi sakinlerinin katılımı ile Şehit Pilot Teğmen Serkan Sağır İlkokulu toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Düzenlenen toplantıya, Belediye Başkanı Bekir Aksun, Eşi Ürküş Aksun, MHP İl Başkanı Salih Aksu, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Ayaz, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Birim Müdürleri, Ülkü Ocakları İl Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan, Taksim Mahallesi Muhtarı Yaşar Budak ve Mahalle halkının katılımı ile gerçekleştirilen toplantı yoğun ilgi gördü.

Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda daha sonra 3 Yıl içerisinde Erzincan Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar ve planlanan projelerin anlatıldığı tanıtım videosu izlendi.

Programda konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı İkram Çamur Taksim Mahallesinde yapılan çalışmalar hakkında mahalle sakinlerine bilgiler verdi.

Taksim Mahallesi Muhtarı Yaşar Budak ise konuşmasında; Mahallesinde yapılmasını istediği işler hakkında isteklerini anlatarak, toplantının yapılmasından dolayı Belediye Başkanı Bekir Aksun’a da teşekkür etti.

Programda Konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Salih Aksu ise, vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Bekir Aksun’a teşekkür etti.

Belediye Başkanı Bekir Aksun ise konuşmasında şunları ifade etti; “Böylesine kalabalık bir toplulukla bu programımızda bulunmak bizi ziyadesi ile mutlu etti, hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Erzincan’ımızın en güzel mahallerinden bir tanesi olan, dönüşümünü gerçekleştirmiş. Muhtarımızın ifade ettiği eksikliklere rağmen yaşanılabilir bir alana sahip olan bu mahallemizin sakinlerinin arzu ve isteklerini yerine getirmek bizim asli görevimizdir. Onun içinde Muhtarımızın talepleri başımızın tacıdır. İnşallah yerine getireceğiz sayın muhtarım.” diye konuştu.

Belediye BaşkanıBekir Aksun’un konuşmasının ardından soru – cevap kısmına geçildi. Mahalle halkının istek ve sorunlarını dinleyen Başkan Aksun, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri vatandaşların sorularını cevaplandırdılar.