Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Emniyet Müdürlüğü Tarafından İftar Programı Düzenlendi

Erzincan Valisi Mehmet Makas, İl Emniyet Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen İftar Programına Katıldı.

Erzincan Valisi Mehmet Makas,

Erzincan Valisi Mehmet Makas, İl Emniyet Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen İftar Programına Katıldı.

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası münasebetiyle Erzincan Polisevinde düzenlenen iftar programına; Vali Mehmet Makas’ın yanı sıra 3’üncü Ordu Komutanı Korgeneral Yavuz Türkgenci, Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Davut Ala, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Ali Öztürk, Adli Yargı Komisyon Başkanı Halil Odabaş, EBYÜ Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, bazı kamu kurum müdürleri ile sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

Emniyet Teşkilatımızın, diğer güvenlik güçlerimiz ile birlikte ülkemizin huzur ve güvenliğinin teminatı olduğunu ifade eden Erzincan Valisi Mehmet Makas, Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıldönümünü kutladı.

Konuşmasının devamında, tüm vatandaşların Ramazan Ayını tebrik ederek, tutulan oruçların ve yapıl duaların kabul olmasını dileyen Erzincan Valisi Mehmet Makas “Bugüne kadar Aziz Milletimizin huzuru ve güvenliği için canlarını feda etmiş tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet; gazilerimize, emekli ve halen görevde olan polislerimize ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.