Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erzincan Girişimci Kadınlar Ürünlerini Tanıttı

Erzincan Girişimci Kadınlar Üretim ve İşletim Kooperatifinin Faaliyetleri ve Ürünleri Tanıtıldı.

Erzincan Girişimci Kadınlar Üretim

Erzincan Girişimci Kadınlar Üretim ve İşletim Kooperatifinin Faaliyetleri ve Ürünleri Tanıtıldı.

Halkbank tarafından düzenlenen Üreten Kadınlar isimli yarışmanın ödül töreni Hilton İstanbul Bomonti Otelde düzenlendi.

Ülke genelinden 35 kadın kooperatifi ve işletmecinin davet edildiği yarışmanın finaline Erzincan’ı temsilen Vali Mehmet Makas’ın Eşi Elif Makas’ın himayelerinde kurulan Erzincan Girişimci Kadınlar Üretim ve İşletim Kooperatifi yöneticileri ile Elif Makas katıldı.

Düzenlenen ödül töreni öncesinde kurulan standları gezen davetlilere Erzincan Girişimci Kadınlar Üretim ve İşletim Kooperatifinin faaliyetleri hakkında bilgiler veren kooperatif yöneticileri, kooperatifte üretilen ürünlerin tanıtımını da yaptılar.

Daha sonra Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan ile Hazine ve Maliye Bakanı Dr. Nureddin Nebati’nin katıldığı ve Türkiye’de kadın kooperatifleri ve kadın girişimcilerin mevcudiyeti, faaliyetleri, geliştirilmesi ve desteklemeleri konusunda yaptıkları konuşmaların ardından düzenlenen Ödül Töreni ile dereceye giren katılımcılara Halk Bankası tarafından ödülleri verildi.

Erzincan’ı temsilen programa davet edilen Erzincan Girişimci Kadınlar Üretim ve İşletim Kooperatifi, üretimini yaptıkları 25 çeşit ürün ve çeşitli faaliyetlerinin tanıtımıyla ziyaretçilerden tam not alarak, sunumlarıyla göz doldurdu.