Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Haymeana Anaokulu’nda Mezuniyet Heyecanı

Haymeana Anaokulu’nda mezuniyet töreni yapıldı

Haymeana Anaokulu’nda mezuniyet töreni

Haber: Fatih Gülnahar

Haymeana Anaokulu’nda mezuniyet töreni yapıldı. Anaokulu’nun bahçesinde düzenlenen anaokulu mezuniyet törenine öğrenci velileri yoğun ilgi gösterirken minik öğrenciler ilk kez mezuniyet sevinci yaşamanın mutluluğunu aileler ile birlikte yaşadı.

Okul öncesi eğitimlerini tamamlayan Haymeana Anaokulu öğrencileri cübbe giyip, kep takarak mezun oldular. Miniklerin hazırladığı mezuniyet töreni büyük ilgi gördü.

Haymeana Anaokulu mezuniyet töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Ardından Uğur Böcekleri Sınıfı Öğretmeni Emine Çağlar ve öğrencileri tarafından hazırlanan Kafkas Dans Gösterisi izleyicilerden büyük beğeni topladı. Miniklerin dans gösterisinin ardından Haymeana Anaokulu Öğretmeni Emine Çağlar bir konuşma yaparak “Ailelerimize çocuklarını bizlere güvenip, emanet ettiği için teşekkür ediyorum. Bugün burada ilk kez karne heyecanı yaşayan çocuklarımız bir kez daha tebrik ediyorum” dedi.

Öğretmen Emine Çağlar’ın konuşmasının ardından minik öğrenciler tarafından çeşitli oyun gösterileri yapıldı. Oyunların ardından  Okul Müdüresi Ayşe Karakaş minik öğrencilerin mezuniyet belgelerini verdi. Okul Müdüresi Ayşe Karakaş “Bugün, eğitim hayatlarının ilk basamağını tamamlayan öğrencilerimiz adına çok heyecanlı ve gururluyuz. Umuyoruz üniversiteden mezun olacakları günlere de hep birlikte şahitlik ederiz.” dedi.

Program, toplu hatıra fotoğrafı çekimiyle ve okul bahçesinde düzenlenen kokteylle son buldu.

SLOT GACOR