Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

"MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor"

"MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor" (Yunus Emre Mahallesi)

"MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor"

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun düzenli bir şekilde gerçekleştirdiği Mahalle toplantılarında vatandaşlar ile bir araya geliyor. Başkan Aksun Mahalle toplantılarına Yunus Emre Mahallesi ile devam etti.

Erzincan Belediyesi tarafından “MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor” sloganı ile başlatılan ve yoğun ilgi gören Mahalle toplantıların 11’incisi Yunus Emre Mahallesinde bulunan Şehit Er Süleyman Aydın Ortaokulu toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Düzenlenen toplantıya, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, MHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Ayaz, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Birim Müdürleri, Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Abdulkadir Karabina, Türkiye Kamu-Sen Erzincan İl Başkanı Savaş Ağsu, Ülkü Ocakları İl Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan ve Mahalle halkının katılımı ile gerçekleştirilen toplantı yoğun ilgi gördü.

Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda daha sonra 3 Yıl içerisinde Erzincan Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar ve planlanan projelerin anlatıldığı tanıtım videosu izlendi.

Programda konuşma yapan Erzincan Belediyesi Başkan Yardımcısı İkram Çamur Yunus Emre Mahallesinde yapılan çalışmalar hakkında mahalle sakinlerine bilgiler verdi.

Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Abdulkadir Karabina konuşmasında; Mahallesinde yapılmasını istediği işler hakkında isteklerini anlatarak, toplantının yapılmasından dolayı Belediye Başkanı Bekir Aksun’a teşekkür etti.

Düzenlenen programda konuşma yapan Belediye Başkanı Bekir Aksun konuşmasında; “ Düzenlemiş olduğumuz bu toplantıya teşriflerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Başladığımız günden beri her mahalleye dokunmak gayretiyle bir mücadele veriyoruz. Yunus Emre Mahallesine seçim öncesi geldiğimizde istekler o zamanda ifade edilmişti. Bütün arkadaşlarımızın işbirliği ile Allah’a şükür hem market ihtiyacını hem yol kaldırım ihtiyacını hallettik. Muhtarımın saydığı eksiklikler ide en kısa zamanda gidereceğiz hiç merak etmeyin. Erzincan belediyesi eksiklikleri, aksaklıkları gidermek noktasında muktedirdir. Onun içinde sizler sağ olun. Erzincan adına bize desteğinizi esirgemediniz bize güvendiniz bizde bu güveninizi boşa çıkarmamak için geldiğimiz günden beri gayret etmekteyiz. Hepinize saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

Belediye Başkanı Bekir Aksun’un konuşmasının ardından soru – cevap kısmına geçildi. Mahalle halkının istek ve sorunlarını dinleyen Başkan Aksun, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri vatandaşların sorularını cevaplandırdılar.

Programın son bölümünde ise Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Abdulkadir Karabina Mahallesinde yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, Belediye Başkanı Bekir Aksun’a hediye takdim etti.