Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

"MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor"

"MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor" (Demirkent Yerleşkesi, Demirkent ve Osmanlı Mahallesi)

"MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor"

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun düzenli bir şekilde gerçekleştirdiği Mahalle toplantılarında vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.  Başkan Aksun Mahalle toplantılarına Demirkent Yerleşkesinde, Demirkent ve Osmanlı Mahalleleri ile devam etti.

Erzincan Belediyesi tarafından “MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor”  sloganı ile başlatılan ve yoğun ilgi gören Mahalle toplantıların 14’üncüsü Demirkent Yerleşkesinde bulunan, Demirkent ve Osmanlı Mahallelerinin katılımı ile Demirkent Toki İlkokulu-Ortaokulu toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Düzenlenen toplantıya, Belediye Başkanı Bekir Aksun, Eşi Ürküş Aksun, MHP İl Başkanı Salih Aksu, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Enver Karaağaç, İl Genel Meclisi Eski Başkanı Ünal Tuyğun, MHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri,  MHP İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Ayaz, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Birim Müdürleri, Ülkü Ocakları İl Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan,  Demirkent Yerleşkesi, Osmanlı Mahallesi Muhtarı Ersoy Demir, Demirkent Mahallesi Muhtarı İlhan Urhan ve Mahalle halklarının katılımı ile gerçekleştirilen toplantı yoğun ilgi gördü.

Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda daha sonra 3 Yıl içerisinde Erzincan Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar ve planlanan projelerin anlatıldığı tanıtım videosu izlendi.

Programda konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı İkram Çamur Demirkent ve Osmanlı Mahallelerinde yapılan çalışmalar hakkında mahalle sakinlerine bilgiler verdi.

Demirkent Yerleşkesi, Osmanlı Mahallesi Muhtarı Ersoy Demir ve Demirkent Mahallesi Muhtarı İlhan Urhan ise konuşmalarında; Mahallelerinde yapılmasını istedikleri işler hakkında isteklerini anlatarak,  toplantının yapılamasından dolayı Erzincan Belediyesi Başkanı Bekir Aksun’a da teşekkür ettiler.

Düzenlenen programda konuşma yapmak için kürsüye davet edilen AK Parti İl Başkan Yardımcısı Enver Karaağaç vatandaşları selamladı.

Programda Konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Salih Aksu ise, vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Bekir Aksun’a teşekkür etti.

Düzenlenen programda konuşma yapan Belediye Başkanı Bekir Aksun konuşmasında; “Mahalle toplantılarımıza devam ediyoruz. İnsanımıza hizmet etmek öncelikli görevimiz. Hepinize ilginizden dolayı teşekkür ediyorum, saygılarımla.” Diye konuştu. 

Belediye Başkanı Bekir Aksun’un konuşmasının ardından soru – cevap kısmına geçildi. Mahalle halklarının istek ve sorunlarını dinleyen Başkan Aksun, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri vatandaşların sorularını cevaplandırdılar.

Programın son bölümünde ise Osmanlı Mahallesi Muhtarı Ersoy Demir ve Demirkent Mahallesi Muhtarı İlhan Urhan, Mahallelerinde yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, Belediye Başkanı Bekir Aksun’a plaket takdim ettiler.