Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MHP’nin Bölgesel Toplantısı Erzincan’da Yapılacak

Milliyetçi Hareket Partisi “Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023-Siyasette Yeni Dönem: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Stratejik Hedefler” konseptiyle Erzincan’da 12 Eylül tarihinde bölgesel istişare toplantısı düzenleyecek.

Milliyetçi Hareket Partisi “Güçlü

Haber: İbrahim Gürler

Erzincan Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan İl Başkanı Salih Aksu, 12 Eylül Pazar günü Erzincan’da yapılacak olan Bölge İstişare Toplantısı öncesi bir basın açıklaması yaptı.

İl Başkanı Salih Aksu açıklamasında; “Kıymetli basın mensupları, değerli Erzincanlı hemşerilerim Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezimizin, “Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023” – “Siyasette Yeni Dönem Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Stratejik Hedefler” konsepti ile 4 Eylül’de Afyonkarahisar’dan başlayan bölge istişare toplantılarımız, 12 Eylül Pazar günü Erzincan’da yapılacaktır.

TOYUMUZU BİR BAYRAM HAVASINDA GEÇİRECEĞİZ

Ağrı, Ardahan, Artvin, Bayburt, Bingöl, Elazığ, Erzurum, Iğdır, Kars, Muş ve Tunceli illerimizin İl Başkanları, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyelerinin ve çok kıymetli dava arkadaşlarımızın katılacağı bölge istişare toplantımıza Erzincan Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı olarak ev sahipliği yapacağız. 11 ilimizden gelen çok kıymetli dava arkadaşlarımızı Erzincan’ımızda en iyi şekilde ağırlayacak ve toplantımızı toyumuzu bir bayram havasında geçireceğiz.

Bölge istişare toplantımızın divan kurulu Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kamil Aydın, Milletvekili Yaşar Karadağ, MYK üyeleri Adem Yurdagül, Alper Erdem, Hasan Özarslan, İdris Aydın, Sayın Muhammed Köse, Mustafa Bahadır Çiçek, MDK üyeleri Cemil Yavuz Aksu ve Taner Gökçek şeklinde olacaktır.

12 Eylül Pazar günü saat 13:00’da Erzincan Merkez Spor Salonunda yapacağımız bölge istişare toplantımıza tüm dava arkadaşlarımız davetlidir. Toplantımızın Ülkücü Harekete ve memleketimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, hepinize saygılarımı sunuyorum” dedi.