Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sahne Tiyatrosu Yeni Oyunlarını Sergiliyor

Sahne Tiyatrosu, Erzincan’da sezonun beşinci tiyatro perdesini açtı

Sahne Tiyatrosu, Erzincan’da sezonun

Erzincan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulmuş ve sanatsal faaliyetlerine devam etmekte olan SAHNE TİYATROSU, Erzincan’da sezonun beşinci tiyatro perdesini açtı.

Ocak ayı içerisinde “The Çulsuz”, “Alican’ın Rüyası”, “Naaş-ı Muhteremler”, “Elveda Tiyatro” ve “Cadının Kutusu” ile binlerce seyirciye ulaşan Sahne Tiyatrosu yeni tiyatro oyunu “Yatırlı Günler” oyunuyla Tiyatro severlerin karşısına çıktı.

Gençlik Komedisi sınıfında sahnelenen “Yatırlı Günler” oyunu, bir öğrenci evinde yaşanan komik olayları sahneye taşıdı.

Tek perde olarak oynanan tiyatro oyunu Erzincan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Tiyatro salonunda ücretsiz olarak sahnelendi ve toplamda 600 tiyatro sever ile buluştu.

Erzincan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Sahne Tiyatrosu yeni oyunlarını sahnelemek için çalışmalarına devam ediyor.

10 ve 11 Haziran 2023 tarihlerinde sahnelenen “Yatırlı Günler” oyununun Yönetmenliğini Özge Öz’ün yaptığı oyunda; Okan Çorlu, Bilal Acay, Mustafa Çelik, Fulya Demirci Türk, Burhan Karpuz, Hüseyin Elarslan, Nisa Turaç, Firdes Kaynak ve Betül Traş rol aldı. Emre Karapınar imzalı tiyatro oyununun Ses ve Işık Yönetmenliğini Burhan Çelik, 2. Yönetmenliğini Anıl Samancı, Genel Sanat Yönetmenliğini Ferruh Erkan yaptı.