Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Soğuk Kış Günlerinde Sokak Hayvanları Unutulmuyor

Erzincan Belediyesi Soğuk Kış Günlerinde Sokak Hayvanlarını Unutmuyor

Erzincan Belediyesi Soğuk Kış

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un talimatları doğrultusunda, Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün düzenli olarak gerçekleştirdiği Sokak Hayvanlarını yemleme çalışmasına Erzincan Genç Kızılay Gönüllüleri de destek verdi. Atatürk Parkı içerisinde ve şehrin muhtelif noktalarında bulunan kulübelere mama bırakılarak yemleme çalışması yapıldı.

Erzincan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Sokak Hayvanlarına yönelik düzenli olarak sürdürdüğü yemleme çalışmasına bugünde devam etti. Veteriner İşleri Müdürü Tacettin Paçacı, birim çalışanları ve Erzincan Genç Kızılay Gönüllüleri ile beraber yemleme çalışması yaptı.

Erzincan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Tacettin Paçacı yapılan çalışmalar ile ilgili olarak yaptı açıklamasında şu bilgileri aktardı; “Erzincanımızda sessiz dostlarımız için Genç Kızılay Gönüllü ekibi ile beraber yemleme çalışması yapıyoruz.

Şehrimizin muhtelif noktalarında kulübelerimiz var bu sessiz dostlarımıza mama ve su vererek aç kalmamalarını sağlıyoruz. Bu konuda bize yardımcı olan Genç Kızılay ekibine teşekkür ediyorum.

Haftanın üç günü sürekli olarak ay noktalara yemleme çalışması yapıyoruz. Erzincan halkından özellikle şu soğuk kış günlerinde sokak hayvanlarımıza bir tas su, atık yemeklerini çöpe değilde sokak hayvanlarımız için kapılarının önüne bırakırlarsa bu hayvanlarımızda aç kalmaz.

Yeryüzündeki sessiz dostlarımıza merhamet edelim ki gök yüzünden de bize merhamet edilsin. Erzincan halkından özellikle rica ediyorum sessiz dostlarımıza sahip çıkalım” diye konuştu