Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tanoğlu’ndan Berat Kandili Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, Berat Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Erzincan Ticaret ve Sanayi

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, Berat Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Tanoğlu mesajında, Berat Kandili’nin önemine vurgu yaparak, bu geceyi merhamet, mağfiret ve bağışlanma gecesi olarak nitelendirdi. İnananların bu özel geceyi fırsat bilerek günahlarından arınma ve ilahi bağışlanmaya kavuşma temennisinde bulundu.

Ayrıca, Hz. Muhammed’in bu gecenin önemini müjdelediğini belirterek, insanların bu mübarek gecede yüce Allah’ın rahmetine sığınarak günahlardan kaçınmaları, yaşamlarını gözden geçirmeleri, barış ve kardeşlik için fırsat buldukları bir zaman olduğunu ifade etti.

Tanoğlu ” Bu duygu ve düşüncelerle; Erzincanlı hemşehrilerimin ve aziz milletimizin Berat Kandili’ni tebrik eder, bu kutlu gecenin; insanlığın hidayetine, aziz milletimizin birlik beraberliğine, barış, kardeşlik ve huzura vesile olmasını, Cenabı Allah’tan niyaz ederim.” dedi