Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tıp Fakültesinde yüz yüze eğitimin sevinci yaşanıyor

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Tıp Fakültesinde 4 ve 5. sınıf öğrencileri bahar yarıyılında yüz yüze eğitime başlanmasının sevincini yaşıyor.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi

İbrahim GÜRLER

Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Tıp Fakültesi öğrencilerini ziyaret ederek yüz yüze eğitime başlayan öğrenciler ile bir araya geldi.

Tıp Fakültesi öğrencileri ile bir müddet sohbet eden Rektör Prof. Dr. Akın Levent, pandemi nedeniyle uzun süre ayrı kaldığımız öğrencilerle tekrar bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.  Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. A. Mecit Kantarcı da; “ Bu dönem 4 ve 5. öğrencilerimiz artık yüz yüze eğitime başladılar. Onları iyi birer hekim olarak yetiştirmek istiyoruz. Şu an öncelikli olan onların sağlığı. Onların sağlığını koruyarak, tedbirlere dikkat ederek kliniklerimizde eğitimlerimize devam edeceğiz. ” dedi.

Öğrenciler ise uzun bir aradan sonra tekrar yüz yüze eğitimin başlamasının sevincini yaşayan öğrenciler okullarını çok özlediklerini dile getirirdiler.

Gerçekleşen ziyarette Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. A. Mecit Kantarcı ve Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız da hazır bulundu.