Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TMO Başkanı Güldal Erzincan’da

Toprak Mahsulleri Ofisi Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Ahmet Güldal bir dizi ziyarette bulunmak üzere Erzincan’a geldi.

Toprak Mahsulleri Ofisi Yönetim

Toprak Mahsulleri Ofisi Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Ahmet Güldal bir dizi ziyarette bulunmak üzere Erzincan’a geldi.

TMO Erzincan Ajansını ziyaret eden Güldal birlik başkanları ile bir araya geldi. Ziyaret kapsamında Ak parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, Erzincan İl Tarım ve Orman Müdürü Murat Şahin, Ziraat Odası Başkanı Tamer Geyik, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Faruk Günay, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İbrahim Karakuş, Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Rahmi Özendi ve ERTAYBİR Başkanı Çelebi Şahin ve Ajans personeliyle fikir alış verişinde bulundu.

TMO Erzincan Ajans Müdürlüğünde üretici birlikleri ile yapılan toplantıda sorunlar konuşularak genel değerlendirmelerde bulunuldu. Küçükbaş Hayvancılık Sektörü açısından TMO’nun arpa satışına değinilen toplantıda Ekim Kasım aylarında satışların yapılacağı ve üreticilerin destek stoklarının bir kısmını tedarik etmeleri gerektiği dile getirildi. Bunun yanında Tarım Bakanlığı üreticilere yem desteği verme hususunda çalışmaların başladığının da müjdesi verildi.