Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Uyuşturucu Operasyonunda 3 Kişi Tutuklandı

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu madde kullanımının ve ticaretinin engellenmesine yönelik yapılan çalışmalar devam ediyor

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu madde kullanımının ve ticaretinin engellenmesine yönelik yapılan çalışmalarda; E.Ç, Y.E.Ç, N.E isimli şahısların yapılan üst aramasında toplam 5.46 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi. Soruşturmanın derinleştirilmesi üzerine uyuşturucu maddeleri temin eden C.M isimli şahsın ikametinde yapılan aramada ise 3 adet sentetik ecza maddesi, 2.64 gram esrar maddesi, 58.68 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

E.Ç ve A.M isimli şüpheli şahıslara TCK 191. maddesi gereğince “Kullanmak İçin Uyuşturucu Veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek Veya Bulundurmak Ya Da Uyuşturucu Veya Uyarıcı Madde Kullanmak” suçundan, C.M, Y.E.Ç. N.E ve O.Y isimli şahıslara ise TCK 188. maddesi gereğince “Uyuşturucu Veya Uyarıcı Madde İmal Ve Ticareti” suçundan işlem yapılarak C.M, Y.E.Ç, N.E isimli şahıslar tutuklanırken, O.Y, E.Ç, A.M isimli şüpheli şahıslara ise adli işlemler adli makamlarca yapılıyor.