Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erzincan Belediyesi’nden çalışanlara 14 bin 400 TL Promosyon

Erzincan Belediyesinde görev yapan Memur ve İşcileri kapsayan maaş promosyon ihalesi tamamlandı

Erzincan Belediyesinde görev yapan

Erzincan Belediyesinde görev yapan Memur ve İşcileri kapsayan maaş promosyon ihalesi tamamlandı. Belediye çalışanlarının hesabına tek seferde 14 Bin 400 TL Banka promosyonu yatırılacak.

Erzincan Belediyesinde görev yapan personellerin maaşlarının yatırılacağı banka ve personele ödenecek olan promosyon miktarının belirlenmesi amacıyla yapılan ihale tamamlandı.

Erzincan Belediyesi tarafından 3 yılı kapsayacak şekilde Halk Bankası ile maaş promosyon anlaşması imzalandı. Yapılan anlaşma kapsamında Belediye çalışanlarına tek seferde 14 Bin 400 TL ödeme yapılacak.

 Promosyon anlaşması Belediye çalışanları tarafından memnuniyetle karşılanırken, personel Belediye Başkanı Bekir Aksun’a teşekkür ettiler.

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun ise yaptığı açıklamasında; “Belediyemiz ile Halk Bankası arasında yapılan promosyon sözleşmesi çalışanlarımızın lehine sonuçlanmıştır. Biz bundan önce olduğu gibi, bundan sonrada her zaman çalışanlarımızın çıkarlarını korumaya devam edeceğiz. Yapılan promosyon anlaşmasının Belediye çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.