Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

2023 yılı 1’inci İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Mehmet Makas başkanlığında gerçekleştirildi.

2023 yılı 1’inci İl

2023 yılı 1’inci İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Mehmet Makas başkanlığında gerçekleştirildi.

AFAD Toplantı salonunda düzenlenen toplantıya; Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, EBYÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Çağrı Çırak, Vali Yardımcısı Ömer Özbay, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hakan Dedebağı, İlçe Kaymakamları, belediye başkanları, yatırımcı kurum ve kuruluşların bölge temsilcileri ve il müdürleri katıldı.

Toplantının başlangıcında değerlendirmelerde bulunan Vali Mehmet Makas, ilin her yönden kalkınması ve gelişmesi, vatandaşların refahı için 2022 yılında yapılan ve 2023 yılında yapılacak olan çalışmalar nedeniyle yatırımcı kurumların il ve bölge temsilcilerine teşekkür etti. Vali Makas konuşmasının devamında, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın şiarıyla derdimiz insanlarımızın aldığı hizmetler bağlamında tüm Erzincan’da memnuniyet oluşturmak. 2022 yılında bu memnuniyeti oluşturdunuz. Hepinize teşekkür ediyorum. 2023 yılında da çok hızlı bir şekilde üzerinize düşen görevleri ifa edeceğinize, yatırımları yapacağınıza dair inancımız tamdır.” dedi

İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Engin Ustaoğlu tarafından ildeki yatırımlara ait veriler ile ekonomik göstergelere ilişkin sunum yapılarak, veriler salonda bulunan katılımcılar ile paylaşıldı.

Daha sonra sırasıyla yatırımcı kuruluşların il genelinde yürüttükleri çalışma ve projeler hakkında kurum yöneticileri tarafından sunum eşliğinde bilgiler verilerek, koordinasyonu gerektiren konularda ilgili birim yöneticileri ile fikir alışverişinde bulunuldu.