Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mahalle toplantıların 15’incisi Yapıldı

"MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor" (Demirkent Yerleşkesi, Menderes Mahallesi)

"MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor"

Belediye Başkanı Bekir Aksun düzenli bir şekilde gerçekleştirdiği Mahalle toplantılarında vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Bekir Aksun Mahalle toplantılarına Demirkent Yerleşkesi Menderes Mahallesi ile devam etti.

Belediye tarafından “MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor” sloganı ile başlatılan ve yoğun ilgi gören Mahalle toplantıların 15’incisi Demirkent Yerleşkesinde bulunan, Menderes Mahallesi halkının katılımı ile Demirkent Terzibaba İmam Hatip Ortaokulu toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Düzenlenen toplantıya, Belediye Başkanı Bekir Aksun, Eşi Ürküş Aksun, MHP İl Başkanı Salih Aksu, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Recep Özdoğan, Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Murat Canbaba, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Ayaz, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Birim Müdürleri, Demirkent Yerleşkesi, Menderes Mahallesi Muhtarı İbrahim Kaymak ve Mahalle halkının katılımı ile gerçekleştirilen toplantı yoğun ilgi gördü.

Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda daha sonra 3 Yıl içerisinde Erzincan Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar ve planlanan projelerin anlatıldığı tanıtım videosu izlendi.

Programda konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı İkram Çamur Menderes Mahallelerinde yapılan çalışmalar hakkında mahalle sakinlerine bilgiler verdi.

Demirkent Yerleşkesi, Menderes Mahallesi Muhtarı İbrahim Kaymak ise konuşmalarında, Mahallesinde yapılmasını istediği işler hakkında isteklerini anlatarak, toplantının yapılmasından dolayı Belediye Başkanı Bekir Aksun’a teşekkür etti.

Programda Konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Salih Aksu ise, vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Bekir Aksun’a teşekkür etti.

Düzenlenen programda konuşma yapan Belediye Başkanı Bekir Aksun şunları ifade etti; “Sizlerin soracağı sorular bizim için kıymetli onlara cevap vermek istiyoruz. Taleplerinize ve önerilerinize kulak kesilmek istiyoruz. Değerli hemşerilerim biz Erzincan’a hizmetlerimizle imza atıyoruz. Bu konuda da tek başımıza başarmıyoruz. Her siyasi partimizin katkısı var. Ben huzurlarınızda AK Parti, CHP, İYİ Parti ve MHP Meclis üyelerine teşekkür etmek istiyorum. Onların aldıkları kararla Erzincan’ımıza yön verdik, şekil verdik ivedi bir şekilde hizmetlerimizi sürdürebildik. Allah’ın izniyle biz tabi Erzincan ittifakı diyoruz bizim bu değerli meclis üyelerimiz Erzincan’ın kazanımları için mutlaka onaylarını ivedi bir şekilde hep verdiler ötelemediler. Bununla birlikte bu hizmetlerin şekillenmesi için mesai arkadaşlarım bir emek koydu, başta başkan yardımcılarım, müdürlerim ve en alt birimde çalışan çok değerli mesai arkadaşlarıma da huzurlarınızda teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum. ” Diye konuştu.

Belediye Başkanı Bekir Aksun’un konuşmasının ardından soru – cevap kısmına geçildi. Mahalle halkının istek ve sorunlarını dinleyen Başkan Aksun, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri vatandaşların sorularını cevaplandırdılar.

Programın son bölümünde ise Menderes Mahallesi Muhtarı İbrahim Kaymak, Mahallesinde yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, Belediye Başkanı Bekir Aksun’a plaket takdim etti.