Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti Adayları Köy Sakinleri ile Biraraya Geldiler

AK Parti Milletvekilleri adayları ve AK Parti teşkilatları Çatalarmut ve Elmalıköy’de köy sakinleri ile bir araya geldiler.

AK Parti Milletvekilleri adayları

AK Parti Milletvekilleri adayları ve AK Parti teşkilatları Çatalarmut ve Elmalıköy’de köy sakinleri ile bir araya geldiler.

6 Mayıs Cumartesi günü akşam saatlerinde gerçekleşen ziyarete AK Parti Milletvekili Süleyman Karaman, Milletvekili Adayı Mehmet Cavit Şireci’ye, İl Genel Meclisi Başkanı Bekir Yıldız ve parti yöneticileri eşlik ettiler.

Burada hükümetin son 20 yıllık tarım ve hayvancılık politikalarına değinen Karaman ve Şireci, Erzincan’ın bir tarım kenti olduğunu ve gelecek dönemde de ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de tarım ve hayvancılık yatırımlarının devam edeceğini vurguladılar. Erzincan da Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgelerinin kurulacağına değinen milletvekili adayları, seracılık ve hayvancılığa dayalı sanayinin de güçleneceğini eklediler.

AK Parti heyeti, ertesi güne Kemah Yücebelen Köy Derneğinde düzenlenen kahvaltı ile başladılar. Dernek yöneticileri ve üyelerinin yoğum katılım gösterdiği programda Erzincan’a yapılan yatırımlar ve gelecek dönem yatırım planları konuşuldu. Heyet dernek mensupları ile bir süre sohbet etti.