Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Aslan Parçaları Suriye'ye Uğurlandı

Suriye'de Görev Yapacak Özel Harekat Polisleri düzenlenen törenle uğurlandı

Suriye'de Görev Yapacak Özel

Suriye’de Görev Yapacak Özel Harekat Polisleri düzenlenen törenle uğurlandı

İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Barış Pınarı Harekâtı kapsamında Suriye’de görev yapacak 9 Özel Harekât Polisi için düzenlenen uğurlama törenine katıldı.

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Polis Özel Harekat (PÖH) timleri, Suriye’nin kuzeyinde devam eden Barış Pınarı Harekatı’na katılacak olan 9 özel harekat polisi için uğurlama töreni düzenledi. Erzincan şehir merkezindeki Özel Harekât Şube Müdürlüğü’nde gerçekleşen törene, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt ile özel harekât polislerinin aileleri katıldı.

Ayaklarına Taş Değmesin

Törende konuşan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, “Bugün İl Emniyet Müdürlüğümüz, Özel Harekât Personelinden Barış Pınarı Harekâtı Bölgesine göndereceğimiz kahraman mesai arkadaşlarımızı dualarla uğurlamak için bir aradayız. Rabbim yollarını açık etsin ayaklarına taş değdirmesin. Sağ salim gitsinler ve yine sağ salim gelip, çocuklarına kavuşsunlar diye dualarla onları uğurlamak için bir aradayız” dedi.

Kahramanlarımızın Yolları Açık Olsun

Konuşmasının devamında Emniyet Müdürü Kurt, “Göndereceğimiz arkadaşlar inşallah o bölgede huzurun ve güvenliğin sağlanmasında çok önemli görevler üstlenecekler ve inşallah yine sağ salim çocuklarına ve ailelerine dönecekler. Bizim duamız bizim temennimiz budur. İnşallah, Rabbim yollarını açık etsin. Rabbim onları muzaffer kılsın. Ailelerine de dualarla ve sabırla beklemelerini temenni ediyorum. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Yolunuz bahtınız açık olsun” dedi.

Törenin sonunda İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt ile, mesai arkadaşları ve aileleri ile vedalaşan Polis Özel Harekât Timleri, sirenler eşliğinde uğurlandı.