Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Balon Park Öğrencilerin Neşesi Oldu

23 Nisan İlkokulu bahçesinde öğrencilerle “Polislerle Macera Adası Projesi” kapsamında bir araya geldiler.

23 Nisan İlkokulu bahçesinde

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, 23 Nisan İlkokulu bahçesinde öğrencilerle “Polislerle Macera Adası Projesi” kapsamında bir araya geldiler.
Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt’un talimatlarıyla, Erzincan şehir merkezi ve ilçelerdeki okulların bahçelerine, İl Emniyet Müdürlüğüne tahsisli olarak personelce kurulum ve kullanımı gerçekleştirilen ‘Balon Park’ çocuklara eğlenceli ve mutlu saatler yaşatıyor. Yoğun ilgi gören ‘Balon Park’ta bol bol zıplayan çocuklar, tırmanma parkurunda da birbirleriyle yarışırken keyifli bir gün geçiriyor.
İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli, eğlenceyi çocukların ayağına getirdi. Erzincan merkez ve ilçe okulları dolaşması hedeflenen balon park, çocuklara heyecan ve eğlence ile buluşturmayı hedefliyor. Her gün farklı bir okulun bahçesine misafir olacak şişme oyun parkı, çocuklara büyük mutluluk ve heyecan yaşatıyor. Özellikle yoğun ders programı arasında soluğu oyun parkında alan öğrenciler, keyifli dakikalar yaşıyor.
Erzincan’ın İliç ilçesinde bulunan 23 Nisan İlkokuluna kurulan balon parka yoğun ilgi gösteren çocuklar heyecanlı, mutlu ve eğlenceli saatler geçirdi. Trambolinde zıplayan çocuklar tırmanma parkurunda birbiriyle yarıştı. Balon Park etkinlikleri, eğitim öğretim dönemi boyunca tüm okulları kapsayacak şekilde devam edecek.Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada: ‘ Çocuklar hayatımızın en değerli varlıklarıdır. Geleceğimizin sağlıklı bireyleri için İl Emniyet Müdürlüğü olarak üzerimize düşenin daha fazlasını yapmak istediğimizden çocuklarla bir yolculuğa çıkmak istiyoruz. Onların yanında olduğumuzu hissetmeleri ve emniyet mensuplarına güven duygularının aşılanması temel hedefimizdir.
Geleceğimizin sahipleri olan çocuklarımızın hem daha sosyal hem daha özgüvenli bireyler olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla ‘Polislerle Macera Adası’ projemizin açıklamaktan büyük mutluluk duyarız’ denildi.