Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Aksun Geçit Mahallesi Sakinleri İle Buluştu

Belediye Başkanı Bekir Aksun Geçit’te bulunan 4 Mahallenin sakinleri ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Bekir Aksun

Belediye Başkanı Bekir Aksun gerçekleştirdiği Mahalle toplantılarında vatandaşlar ile bir araya geliyor. Başkan Bekir Aksun Mahalle toplantılarına Geçit Yerleşkesi; Yeni Doğan, Demetevler, Gazi ve Munzur Mahalleleri ile devam etti.

Belediye tarafından “MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor” sloganı ile başlatılan ve yoğun ilgi gören Mahalle toplantısı Geçit Yerleşkesinde gerçekleştirildi.

Düzenlenen toplantıya, Belediye Başkanı Bekir Aksun, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Birim Müdürleri, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Ayaz, STK Temsilcileri, Geçit Yerleşkesi; Yeni Doğan Mahallesi Muhtarı Haydar Kahraman, Demetevler Mahallesi Muhtarı Kenan Kahraman, Gazi Mahallesi Muhtarı Menküf Akar, Munzur Mahallesi Muhtarı Müslüm Aytaş ve Mahalle halklarının katılımı ile gerçekleştirilen toplantı yoğun ilgi gördü.

Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda daha sonra 4.5 Yıl içerisinde Erzincan Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar ve planlanan projelerin anlatıldığı tanıtım videosu izlendi.

Programda konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı İkram Çamur Geçit Yerleşkesinde yapılan çalışmalar hakkında mahalle sakinlerine bilgiler verdi.

Programda daha sonra mahalle muhtarları birer konuşma yaparak mahallelerinde yapılmasını istedikleri işler hakkında isteklerini anlatarak, toplantının yapılmasından dolayı Belediye Başkanı  Bekir Aksun’a da teşekkür ettiler.

Belediye Başkanı Bekir Aksun ise konuşmasında toplantıya katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Belediye Başkanı Bekir Aksun’un konuşmasının ardından soru – cevap kısmına geçildi. Mahalle halkının istek ve sorunlarını dinleyen Başkan Aksun, Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri vatandaşların sorularını cevaplandırdılar.