Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Başsoy, personelle buluşmaya devam ediyor

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Su ve Kanalizasyon Müdülüğünde görevli personelin taleplerini dinledi ve hasbihal etti.Son beş yılda yapılan çalışmalarını anlatan Başkan Başsoy, “Sizinle birlikte alt yapıyı sorunsuz bir…

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Su ve Kanalizasyon Müdülüğünde görevli personelin taleplerini dinledi ve hasbihal etti.

Son beş yılda yapılan çalışmalarını anlatan Başkan Başsoy, “Sizinle birlikte alt yapıyı sorunsuz bir hale getirdik kayıp kaçak oranını sıfıra indirdik. Yeni hattın yapılmasıyla su borularındaki patlamalar, kanalizasyon kaynaklanan su baskınları neredeyse sıfıra indi. Erzincan tarihinde kuruluşundan bugüne kadar bir döneme sığdırdığımız iş, hiçbir belediye başkanının dönemine sığmayacak kadar büyük işler. Erzincan’ımızda 850-900 milyon liralık yatırımın altına imza atmış, alt yapı çalışmalarımızda da 300 km içme suyu hattı, 44 000 abone bağlantısı, yeni bir arıtma tesisi, 20 km kanalizasyon hattı, 12 km içme suyu ana isale hattı, 20 km yağmur suyu hattı, 4 yeni su deposu, yeni bir su terfi istasyonu, altı yeni sondaj, şehrimizin muhtelif noktalarına 364 yeni vana yapmış bulunmaktayız” dedi.