Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başsoy çalışmalarını Tevazu, Samimiyet ve Gayret ile sürdürüyor

31 Mart yerel seçimleri için geri sayım sürerken, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Tevazu, Samimiyet ve Gayret ile ‬ çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

31 Mart yerel seçimleri

Haber: İbrahim Gürler

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy 2019 yerel seçimlerinden sonra Erzincan Belediyesi’ne bağlanacak olan beldelerde ziyaretlerde bulunarak belde halkının istek ve önerilerini dinliyor.

SORUNLAR YERİNDE TESPİT EDİLİYOR

Beldelerin sorunlarını daha iyi anlamak  ve çözüme kavuşturmak için Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy  beldelerde aile ziyaretlerinde bulunarak ailelerin belde hakkında isteklerini ve şikayetlerini dinliyor.

 HER ŞEY ERZİNCAN İÇİN

Akyazı Beldesinde aile ziyaretlerinde bulunan Başsoy, Beldelerin Erzincan Belediyesine bağlanmasıyla çalışma alanımız daha da genişledi. Çalışmalarımızı ve planlarımızı daha hızlı yapmamız için her beldede her mahallede her sokakta ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Allah nasip eder seçimlerde halkımız bir daha bu göreve bizi layık görürse eğer bir gün bile ara vermeden çalışmalarımıza devam etmemiz için beldelerdeki sorunları halktan dinleyip planlarımızı erkenden yapmalıyız. Her şey Erzincan için” dedi.