Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP Milletvekili Sarıgül: Dünya Erzincan’ı Yakından Tanıyacak

CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül Erzincan Gazeteciler Cemiyeti’nde basın toplantısı yaparak 2024 yılı geliyor. 2024 yılı bizi çok heyecanlandırıyor. Plakamız 24, ayarımız 24, gelen yıl 2024, 2024 yılını, can Erzincan yılı ilan etmekten gurur duyuyorum. 2024 can Erzincan yılı ulusumuza, dünyamıza hayırlı ve uğurlu olsun. 2024 yılı can Erzincan yılı olacak. Dünya Erzincan’ı yakından tanıyacak.

CHP Erzincan Milletvekili Mustafa

CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül Erzincan Gazeteciler Cemiyeti’nde basın toplantısı yaparak şunları kaydetti;

CAN ERZİNCANLILARA HESAP VERİYORUM

2 Haziran’da yemin ederek görevime başladım. Can Erzincan’ımın sesini duyurmak, sorunlarını çözmek, hak ettiği yere getirmek için çalışıyorum. TBMM’ne 8 adet kanun teklifi verdim.

TBMM genel kurulunda ülke gündemi, bütçe ve Erzincan’ın sorunlarına ilişkin 8 konuşma yaptım.12 meclis araştırma önergesi verdim.

8 KANUN TEKLİFİ, 7 KONUŞMA, 12 MECLİS ARAŞTIRMA ÖNERGESİ, 31 YAZILI SORU

Sivas Erzincan YHT hattı, yapımı devam eden yol projeleri, olası bir depreme karşı alınan önlemler, yapılan yatırımlar, işsizlik, çiftçi, esnaf, hayvancılık, Erzincan tulum peyniri, Kemah tuzu konularında 31 tane yazılı soru sordum. TBMM’de 20, TBMM dışında 23, toplamda 43 basın toplantısı yaptım. 32 defa TV programlarına katıldım. 3749 defa ekranlarda ismim geçti.

Yazılı basında 4773 kez haber oldum. Sizin de bildiğiniz gibi, milletvekili seçildiğimden bu yana haftanın en az üç günü Erzincan’dayım. Kamu kurum ve kuruluşlarıyla, sivil toplum kuruluşlarıyla, Erzincan’ın sorunları üzerinde çalışıyoruz.

PLAKAMIZ 24, AYARIMIZ 24, GELEN YIL 2024

2024 yılı geliyor. 2024 yılı bizi çok heyecanlandırıyor. Plakamız 24, ayarımız 24, gelen yıl 2024

2024 yılını, can Erzincan yılı ilan etmekten gurur duyuyorum. 2024 can Erzincan yılı ulusumuza, dünyamıza hayırlı ve uğurlu olsun. 2024 yılı can Erzincan yılı olacak. Dünya Erzincan’ı yakından tanıyacak. Büyük bir kampanya başlatıyoruz. 2024 yılında can Erzincan’ı dünyada tanımayan inşallah kalmayacak.

Türkiye’nin ve dünyanın her noktasındaki can Erzincanlılar şöyle bir ayağa kalkın, komşularınıza, mesai arkadaşlarınıza can Erzincan’ın güzelliklerini anlatın, doğasını, gastronomisini anlatın. Kültürünü, geleneklerini, örfünü, töresini anlatın.

CAN ERZİNCANLILAR AYAĞA KALKIN!

Erzincanlı olmaktan onur ve gurur duyun. Can Erzincan’ın, turizmde, sanayide, tarım alanında imkânları ve potansiyeli var. Bu kampanyayla yatırımcıları can Erzincan’a çekeceğiz, Can Erzincan’ın, kültürel özelliklerini ön plana çıkaracağız. Tulum peynirini, Cimin üzümünü, Kemah tuzunu, dutumuzu, balımızı marka yapacağız. Can Erzincan’ı, kültür, tarih ve doğa sporları meraklılarına tanıtacağız. Erzincan’a yepyeni bir enerji ve motivasyon kazandıracağız.

2024 CAN ERZİNCAN YILI HAYIRLI, UĞURLU OLSUN

Hepimiz can Erzincan sevdalısıyız. Can Erzincan, daha iyi bir yere gelsin istiyoruz. Erzurum ve Sivas arasında kalmış bir Erzincan’a razı değiliz. Hadi hep beraber ayağa kalkalım. Birlik beraberlik içinde, dirlik içinde, kardeşlik içinde, can Erzincan’ı tanıtalım, can Erzincan’ı anlatalım, can Erzincan için çalışalım. Bu kampanyaya destek verelim.  Plakamız 24, ayarımız 24, gelen yıl 2024 2024 can Erzincan yılı hayırlı, uğurlu olsun.