Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Dikkat Yalan Çıkabilir!” Oyunu, Tiyatro Severlere Eğlenceli Saatler Yaşattı

Belediye Başkanı Bekir Aksun, Vali Yardımcısı Ömer Özbay, Belediye Başkan Yardımcıları, birim Müdürleri ve Tiyatro severler “Dikkat Yalan Çıkabilir!” tiyatrosunu beğeni ile izlediler

Belediye Başkanı Bekir Aksun,

Erzincan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan ve sanatsal faaliyetlerine devam etmekte olan Sahne Tiyatrosu, 2 gün boyunca sahnelediği ve 520 kişiye oynadığı “Dikkat Yalan Çıkabilir!” oyunuyla tiyatro severlere yine eğlenceli saatler yaşattı.

Yönetmenliğini Özge Öz’ün yaptığı oyunda; Faruk Çelik, Mehmet Meşe, Ezgi Nur Günüşen, Ender Balcı, Furkan Güner, İclal Emirler ve Sevmen Hilayda Taş rol aldı. Ses ve Işık Yönetmenliğini Burhan Çelik’in, oyunun 2. yönetmenliğini Anıl Samancı’nın, Genel Sanat Yönetmenliğini Ferruh Erkan’ın yaptığı oyunda mirastan men olmamak için annesine yalan söyleyen bir gencin başından geçen olaylar komedi formatında seyircilere aktarıldı.

Tek perde olarak oynanan tiyatro oyunu Erzincan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Tiyatro salonunda ücretsiz olarak sahnelendi ve toplamda 520 tiyatro sever ile buluştu.

Bu oyunla toplam 2 sahne alan Erzincan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Sahne Tiyatrosu, yeni dönemde ve yeni oyunlarla vatandaşların karşısına çıkmak için çalışmalarına devam ediyor.