Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Emin Turan: “Ahmet Tanoğlu’na Yönelik Maksadını Aşan Söz ve Tavırları Doğru Bulmuyoruz”

ASKF Başkanı Emin Turan, bir açıklama yayımlayarak Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Tanoğlu ve ailesine yönelik yapılan saldırıları kınadı.

ASKF Başkanı Emin Turan,

Erzincan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Emin Turan, son günlerde Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, iş insanı ve ilimizde spor camiasına her daim destek sağlayan Ahmet Tanoğlu’na yönelik maksadını aşan söz ve tavırları doğru bulmadığını belitti.

ASKF Başkanı Emin Turan, bir açıklama yayımlayarak Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Tanoğlu ve ailesine yönelik yapılan saldırıları kınadı.

Başkan Turan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Sayın Ahmet Tanoğlu, yıllardır ilimizde çeşitli alanlarda gösterdiği özverili çalışmalar ve spor camiasına yaptığı destekler ile Erzincan’ın ekonomik ve sosyal kalkınması için çaba gösteriyor. Son günlerde Ahmet bey’e karşı yapılan sözlü saldırıları kabul etmiyoruz. Erzincan’ımıza yıllardır istihdam sağlayıp, ilin sanayisine ve ticaretine büyük katkıları olan Ahmet Tanoğlu yalnız değildir.

Erzincan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak Erzincan’daki huzur ve kardeşlik ortamına zarar verilmemesi gerektiğini belirten Turan, şehrin huzurunu bozmaya yönelik her türlü girişimlerin karşısında ve Ahmet Tanoğlu’nun yanında olduğumuzu belirtmek isterim”