Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Erzincan’da

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Erzincan’da Ziyaretlerde Bulundu

Emniyet Genel Müdürü Mehmet

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Erzincan’a gelen Vali – Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, ilk olarak Erzincan Valiliğini ziyaret etti.

Valilik ziyaretinin ardından Erzincan İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş ve Vali Mehmet Makas, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt’u makamında ziyaret ederek, ardından Erzincan’daki emniyet ve asayiş hizmetleri ile ilgili değerlendirme toplantısına katıldılar.

Daha sonra Erzincan Polis Meslek Eğitim Merkezi’ne giden Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Polis Meslek Eğitim Merkezi’ni gezerek, burada eğitimleri devam eden aday polislere hitaplarda bulundu.

Ardından İl Emniyet Müdürlüğüne ait yeni hizmet binasının yapılacağı arsada incelemelerde bulunan Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Vali Mehmet Makas, Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, yapılacak olan hizmet binasına ait proje üzerinde incelemelerde bulunarak Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt’tan bilgiler aldılar.

Vali Mehmet Makas ve Milletvekilleri Süleyman Karaman ile Burhan Çakır, yeni hizmet binasının Erzincan’a hayırlı olması temennisinde bulundular.

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Erzincan şehir merkezine İl Emniyet Müdürlüğü, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü, Özel Harekat Şube Müdürlüğü ve bir tane de karakol binası olmak üzere 4 yeni hizmet binası yapılacağını belirtti. Bu dört binaya ait projelerin tamamlandığını ve valiliğe teslim edildiğini belirten Genel Müdür Mehmet Aktaş, bunlara ait ihalelerin de en kısa sürede yapılacağını belirterek, hayırlı olmasını diledi.

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş ve Valimiz Mehmet Makas, daha sonra Erzincan İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hakan Dedebağı ile bir süre görüştüler.