Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ergan'a Sporcu Kamp Eğitim Merkezi

AK Parti Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, Ergan Dağına yapılacak 154 yatak kapasiteli Sporcu Kamp Eğitim Merkezinin müjdesini verdiler.

AK Parti Erzincan Milletvekilleri

AK Parti Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, Ergan Dağına yapılacak 154 yatak kapasiteli Sporcu Kamp Eğitim Merkezinin müjdesini verdiler.

Söz konusu merkezin yapım ihalesi 20 Martta E-ihale yoluyla yapılacak.

Gündeme dair konuşan Erzincan Milletvekilleri yaptıkları açıklamada: “

Erzincan Ergan Dağı kayak tesislerinde kış aylarında alp disiplini, kuzey disiplini ve snowboard sporcuları için, yaz aylarında ise futbol takımlarının yüksek irtifa kampları antrenmanlarında kullanılmak üzere 154 yatak kapasiteli sporcu kamp eğitim merkezi, 1 adet (110 m.*60 m.) aydınlatmalı sentetik çim yüzeyli futbol sahası, 1 adet (110 m.*60 m.) aydınlatmalı doğal çim yüzeyli futbol sahası ve 2 adet ikili soyunma odası yapımı için Spor Toto Teşkilat başkanlığı ile imzalanan reklam sözleşmesine istinaden ödenek temin edilmiştir. Söz konusu iş için yürütülen yaklaşık maliyet çalışmaları sonucunda Erzincan İl özel idaresi tarafından yapılan güncelleme sonucu söz konusu işin yapım ihalesi 20/03/2023 tarihinde Saat:14:00 ‘da açık ihale (E-İhale) yöntemiyle gerçekleştirilecek. Projenin yapım süresi ise 800 gün olarak belirlendi.

Memleketimize, sporcularımıza hayırlı olsun.

*Desteklemeler Ödeniyor*

Öte yandan 7 bin 97 üreticimizin 60 Milyon 033 Bin 500 TL Mazot Gübre Desteklemesi ve Bin 505 Üreticimizin 3 Milyon 883 Bin 167 TL Yem Bitkileri Desteği 24 Şubat 2023 Cuma Günü saat 18.00’den itibaren ödenmeye başlandı. Bununda buradan müjdesini verelim. Tüm üreticilerimize hayırlı olsun.

Devletimiz her zaman ki gibi milletinin yanındadır” ifadelerini kullandılar.