Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erzincan Belediye Meclisinin İlk Toplantısı Yapıldı

Belediye Meclisinin ilk toplantısı, Milliyetçi Hareket Partisi, AK Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi meclis üyelerinin katılımları ile yapıldı.

Belediye Meclisinin ilk toplantısı,

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un başkanlığında, 31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerin ardından, Belediye Meclisinin ilk toplantısı, Milliyetçi Hareket Partisi, AK Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi meclis üyelerinin katılımları ile yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan toplantıda Belediye Başkanı Bekir Aksun yaptığı konuşmasında şunları ifade etti; “Çok değerli Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarım, öncelikle 31 Mart 2024 tarihinde yapılan seçim neticesinde halkımızın onayı ile bugün meclisimiz siz değerli 31 üyemizden müteşekkil olarak görevimize başlamış bulunmaktayız.

Hepimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Erzincan Kardeşliğin Şehri, bir önceki dönemde 5 yıllık süre içerisinde bütün Belediye Meclis Üyelerimiz şehrimizin çıkarı için katkıda bulundular.  İnşallah bu 2’nci dönemde de birlikte şehrimize oluşturabileceğimiz katma değerleri hep birlikte planlayıp ve projelerimizi birlikte inşa etmiş olacağız. Şimdiden hayırlı çalışmalar diliyorum.

Erzincan’ımızın hayrına olan her şeyde işbirliği yapacağız. Onun içinde birinin diğerinden, birimizin ötekisinden bir farkı yoktur. Hepimiz halkın iradesiyle buradayız. Herkesin konuşan bir meclis, öneride bulunan, tekliflerini getiren ve şehrin çıkarlarını koruyabilen bir meclis olarak inşallah 2’nci dönemimiz de de birlikte hareket etmiş olacağız. Şimdiden başarılar diliyorum, hepimiz için hayırlı olsun”