Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erzincanlı Sporcu Türkiye Şampiyonu Oldu

Erzincanlı Sporcu Ramazan Yıldırım koparmada 115 kilo, silkmede 140 kilo ve toplamda da 265 kilo kaldırışı ile Türkiye Şampiyonu oldu.

Erzincanlı Sporcu Ramazan Yıldırım

Tokat’ta düzenlenen, 28 İlden toplam 500 kişinin katılımlarıyla  gerçekleştirilen  Türkiye Gençler ve U-23 Ferdi Halter Şampiyonasında Erzincan’ı temsil eden ve 109 kilo sıkletinde podyuma çıkan Erzincanlı Sporcu Ramazan Yıldırım koparmada 115 kilo, silkmede 140 kilo ve toplamda da 265 kilo kaldırışı ile Türkiye Şampiyonu oldu.

Türkiye Halter Federasyonunun 2023 yılı faaliyet programında yer alan ve 25-29 Ocak 2023 tarihleri arasında Tokat Valiliği ile Tokat Belediyesi’nin destekleriyle 28 İlden toplam 500 kişinin katılımlarıyla Hüseyin Akbaş Spor Salonunda gerçekleştirilen “Sadık Dirim” Türkiye Gençler ve U-23 Ferdi Halter Şampiyonası bir birinden çekişmeli ve heyecanlı anların yaşandığı yarışmalar ile tamamlandı.

25-29 Ocak 2023 tarihleri arasında Tokat Hüseyin Akbaş Spor Salonunda düzenlenen Sadık Dirim Türkiye Gençler ve U-23 Ferdi Halter Şampiyonasında Erzincan’ı temsil eden ve U-23 kategorisinde 109 kilo sıkletinde podyuma çıkan Erzincanlı Sporcu Ramazan Yıldırım koparmada 115 kilo, silkmede 140 kilo ve toplamda da 265 kilo kaldırışı ile Türkiye Şampiyonu oldu.

Türkiye Halter Şampiyonasında dereceye giren sporcuların madalyaları Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Av. Erol Duyum, İl Jandarma Komutanı J. Kıdemli Albay Bahri Bostancı, Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Talat Ünlü, Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Eger tarafından takdim edildi.