Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hisarcıklıoğlu: Türkiye'yi tekrar büyütmeye devam edeceğiz

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Erzincan ziyaretinde ekonomiye yönelik açıklama da bulunarak "Bunun ki gibi sıkıntıların biz hepsini aştık. Allah'ın izniyle bunu da aşacağız. Bu tekerlek bu tümsekte kalmaz, tekerlek tümseğe çıkarken zorlanır, aşağı doğru inerken hızlanır. İnşallah bunun tepe noktasını bulup, hızla Türkiye'yi tekrar büyütmeye, istihdam üzerine de büyütmeye devam edeceğiz" dedi.

Türkiye Odalar ve Borsalar

Haber: İbrahim Gürler 

Gümüşhane ve Erzurum’daki programları için havayoluyla Erzincan’a gelen TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Erzincan Ticaret  Borsası Başkanı Nadir Akar ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Tanoğlu’nu ziyaret etti. 
Yapılan ziyarette Erzincan Ticaret  Borsası Başkanı Nadir Akar  ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Tanoğlu’na  yeni görevlerinde başarılar dileyen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu her iki Başkan’a  hediye takdiminde bulundu . Borsa  Başkanı Nadir Akar  ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Tanoğlu’da Hisarciklıoğlu’na Erzincan’a özgü el işlemeli bakır  hediye ettiler. 
Doğu Anadolu Bölgesi temasları ile ilgili bilgiler veren Hisarcıklıoğlu, Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde bir çalıştaya katılacağını ardından Erzurum’da 13’üncüsünü düzenleyecekleri reel ve finans sektörünün bir araya geldiği bir toplantı düzenleyeceklerini söyledi.
Rifat Hisarcıklıoğlu ekonomiye yönelik açıklama da bulunarak  Özellikle bu sıkıntılı dönemde banka genel müdürlerini, genel müdür yardımcılarını özel sektör ile dertlerini ve sıkıntılarını çözmek için bir araya getirdiklerini belirten Hisarcıklıoğlu, “Bugüne kadar yaptığımız toplantılar çok başarılı geçti. İnşallah Doğu Anadolu toplantımız da başarılı geçecek. Ben özellikle şunu ifade etmek istiyorum; Son 25 yıldır Türk özel sektörünün içinden biri olarak bunu söylüyorum. Bunun ki gibi sıkıntıların biz hepsini aştık. Allah’ın izniyle bunu da aşacağız. Bu tekerlek bu tümsekte kalmaz, tekerlek tümseğe çıkarken zorlanır, aşağı doğru inerken hızlanır. İnşallah bunun tepe noktasını bulup, hızla Türkiye’yi tekrar büyütmeye, istihdam üzerine de büyütmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Hisarcıklıoğlu daha sonra karayolu ile Gümüşhane’nin Kelkit ilçesine hareket etti.