Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İl Başkanı Tapanoğlu: Tüm İslam Aleminin Kurban Bayramı’nı Kutluyorum

Deva Partisi İl Başkanı İbrahim Sefa Tapanoğlu Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımlayarak başta Erzincanlı tüm hemşerilerim olmak üzere, ülkemizin dört bir tarafında bulunan vatandaşlarımızın ve tüm islam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyorum dedi.

Deva Partisi İl Başkanı

Haber: İbrahim Gürler 

İl Başkanı İbrahim Sefa Tapanoğlu, mesajında, “İdrak etmekten mutluluk ve huzur duyduğumuz kurban bayramında; her şeyden önce kini, nefreti ve ayrıştırmayı içinde barındıran söylemleri bir tarafa bırakmalı, kardeşlik ve birlik olma duygularımızı kuvvetlendirerek daha kucaklayıcı ve daha hoşgörülü olmalıyız. Bilmeliyiz ki; bu dinin dili hoşgörüdür, kardeşlik dilidir. Kurban; zengin ile fakirin, akrabalar ve komşular arası yakınlaşmanın ve en önemlisi küslüklerinlerin nihayete ermesinin bir vesilesidir. Ancak bu bayramda yine pandeminin etkileri devam etmektedir. Bizlerde salgın kurallarına dikkat etmeye ehemmiyet gösterelim. Kişiler arasına mesafe koyalım lakin iyilik ve hoşgörü ile tüm ayrışmaları ortadan kaldıralım.

Tüm bu samimi duygularla, başta Erzincanlı tüm hemşerilerim olmak üzere, ülkemizin dört bir tarafında bulunan vatandaşlarımızın ve tüm islam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmenizi diliyorum” dedi.