Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İl Özel İdaresine Yeni Araçlar Alındı

Erzincan İl Özel İdaresinin sorumluluk alanlarında daha da güçlenmesi için çalışmalar devam ediyor.

Erzincan İl Özel İdaresinin

Haber Fatih Gülnahar

Erzincan İl Özel İdaresinin sorumluluk alanlarında daha da güçlenmesi için çalışmalar devam ediyor.

Erzincan İl Özel İdaresi, köylerimizin gelişimi için her alanda olduğu gibi ulaşım hizmetleri alanında da yatırımlarına devam ederken, vatandaşların uzun ömürlü ve konforlu yollara kavuşması için yapılan çalışmaları da titizlikle sürdürüyor.

Bu kapsamda, İl Özel İdaresi envanterine kazandırılan 2 adet Otomasyon Sistemli Kombine Sathi Kaplama Aracı, İl Genel Meclis Başkanı Bekir Yıldız, Meclis Üyeleri ve Özel İdare Şube Müdürleri ile birlikte inceleyen Vali Yardımcısı/İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Emre Canpolat, “Valimiz Sayın Hamza Aydoğdu’nun riyasetinde, İl Genel Meclis Başkanımız Sn. Bekir Yıldız, Meclis Üyelerimiz ve Özel İdare Şube Müdürlerimiz ile birlikte, bu araçları envanterimize kazandırdık. İnşallah 2024 yılının yazında, bu araçlar Erzincan’ın köylerinde metrekare metrekare asfalt dökecek, sathi kaplama yapacaklar. Erzincan’ın köyleri ile 3 bin 500 km köy ağının tamamını asfaltlamış olacağız.” dedi.

Çok yakında il özel idaresi iş makinesi filosuna katılacak olan asfalt robotu ve çizgi araçları hakkında da bilgi veren Vali Yardımcısı/İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Emre Canpolat, araçların şehre kazandırılmasında Vali Hamza Aydoğdu başta olmak üzere İl Genel Meclis Başkanı Bekir Yıldız’a meclis üyelerine ve özel idare yetkililerine teşekkür ederek, yeni alınan araçların hayırlı olmasını diledi.