Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kar Yağışı Erzincan’da Etkili Oldu

Son yılların en kurak kışını yaşayan Erzincan’da kar yağışı etkili oldu. Erzincan'ın yüksek kesimlerinde kar yağışı etkisini artırırken. Sakaltutan Geçidi, Kızıldağ mevkii ve Ahmediye mevkiinde kar yağışı ve tipi zaman zaman ulaşımda aksamalara neden oldu.

Son yılların en kurak

Erzincan Valisi Mehmet Makas, Erzincan-Sivas karayolu üzerinde devam eden kar yağışı nedeniyle ulaşımın sağlıklı ve güvenli bir şekilde sağlanabilmesi için karayolları ve trafik ekipleri tarafından sürdürülen çalışmaları yerinde denetledi.

İlk olarak karayolu üzerinde yürütülen kar küreme ve tuzlama çalışmalarını takip eden Vali Mehmet Makas, ardından Karayolları 164. Şube Şefliğine yaptığı ziyarette ekiplerin yürütmüş olduğu çalışmalar hakkında bilgi aldı.

“TÜM TEDBİRLER ALINSIN”

Yapılan ziyarette, karayolu ulaşımının sağlıklı ve güvenli bir şekilde temini için ekipler tarafından gereken tüm tedbirlerin titizlikle alınmasını isteyen Vali Makas, karayolları ve trafik ekiplerine çalışmalarında kolaylıklar diledi.

SÜRÜCÜLERİ UYARDI

Yaptığı açıklamada yola çıkacak olan araç sürücülerine de, kar lastiği ve zincirsiz yola çıkmamaları konusunda uyarıda bulunan Vali Mehmet Makas, dikkatli ve tedbirli olunmasını istedi.