Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

"MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor" (Bahçelievler Mahallesi)

Başkan Aksun Mahalle toplantılarına Bahçelievler Mahallesi ile devam etti.

Başkan Aksun Mahalle toplantılarına

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun düzenli bir şekilde gerçekleştirdiği Mahalle Toplantılarında Vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Aksun Mahalle toplantılarına Bahçelievler Mahallesi ile devam etti.

Erzincan Belediyesi tarafından “MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor”  sloganı ile başlatılan Mahalle toplantıların 5’incisi Bahçelievler Mahallesinde gerçekleştirildi.

Düzenlenen toplantıya, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, MHP İl Başkanı Salih Aksu, MHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri,  MHP İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Ayaz, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Birim Müdürleri, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Alaaddin Kıraç, Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Savaş Ağsu ve  Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Sendika Temsilcileri, TÜRKAV İl Başkanı Kürşat Yılmaz, Ülkü Ocakları İl Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan ve Mahalle halkının katılımı ile gerçekleştirilen toplantı yoğun ilgi gördü.

Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda daha sonra 3 Yıl içerisinde Erzincan Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar ve planlanan projelerin anlatıldığı tanıtım videosu izlendi.

Programda daha sonra konuşma yapan Erzincan Belediyesi Başkan Yardımcısı İkram Çamur Bahçelievler Mahallesinde yapılan çalışmalar hakkında mahalle sakinlerine bilgiler verdi.

Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Alaaddin Kıraç ise, Mahallesinde yapılmasını istediği işler hakkında açıklamada bulunarak,  toplantının yapılamasından dolayı Erzincan Belediyesi Başkanı Bekir Aksun’a teşekkür etti.

Programda Konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Salih Aksu ise, vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Bekir Aksun’a teşekkür etti.

Düzenlenen programda son olarak konuşma yapan Belediye Başkanı Bekir Aksun konuşmasında şunları ifade etti; “ Erzincan’ımızda birlik ve beraberlik içerisinde yürütmüş olduğumuz bu hizmetleri, tabi muhtarımız az önce eksiklikleri ifade ederken böyle bir buruklukla karşı karşıya kalmamamız için başta değerli başkan yardımcılarım ve müdürlerim gerekeni yapacaklar muhtarım hiç şüpheniz olmasın. Biz insanımızın mutlu olması için şehrimizin güzel olması için emek koyan bir zihniyeti taşıyoruz. Bu toplantıları eksikliklerimizi öğrenelim diye yapıyoruz. Bunun içinde muhtarıma ayrıca teşekkür etmek istiyorum” diye konuştu.               

Belediye Başkanı Bekir Aksun’un konuşmasının ardından soru – cevap kısmına geçildi. Mahalle halkının istek ve sorunlarını dinleyen Başkan Aksun, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri vatandaşların sorularını cevaplandırdılar.