Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Meşveret Erzincan “Köy Sohbetleri”

Meşveret Erzincan “Köy Sohbetleri” Toplantılarının İkincisi Gölpınar Köyü’nde düzenlendi.

Meşveret Erzincan “Köy Sohbetleri”

Meşveret Erzincan “Köy Sohbetleri” Toplantılarının İkincisi Gölpınar Köyü’nde düzenlendi.

Erzincan Valisi Mehmet Makas, Meşveret Erzincan “Köy Sohbetleri” kapsamında merkeze bağlı Binkoç, Pınarönü ve Gölpınar Köyü sakinleri ile bir araya geldi.

Gölpınar Köyü’nde düzenlenen toplantıya, Vali Mehmet Makas, Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, Gölpınar Köyü Muhtarı Turan Barutçu, Binkoç Köyü Muhtarı Serdar Durmuş, Pınarönü Köyü Muhtarı Yaşar Balçık, ilgili kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Meşveret Erzincan Projesi hakkında muhtarlar ve köy sakinlerine bilgiler veren Vali Mehmet Makas, vatandaş odaklı kamu yönetimi çerçevesinde çalışmalara devam edildiğini belirterek, yapılan tüm çalışmalarda asıl amacın vatandaşların yüzünü güldürmek, onların daha huzurlu daha müreffeh bir yaşam sürmelerini sağlamak olduğunu belirtti. Ardından katılımcıların istek ve sorunlarını dinleyen Vali Mehmet Makas ve Milletvekili Burhan Çakır, hem vatandaşlarla bir araya gelmek, hem de vatandaşların taleplerini bizzat yerinde ve kendilerinden dinlemek için Meşveret Erzincan toplantılarının düzenlendiğini belirterek düzenlenen bu toplantılara katılımlarından dolayı muhtarlara ve vatandaşlara teşekkür ettiler.