Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Milletvekili Karaman Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Milletvekili Süleyman Karaman esnaf ve kurum ziyaretlerine devam ediyor. 25 Nisan Salı günü sabah saatlerinde Halitpaşa Caddesi üzerinde bulunan işyerlerini ziyaret eden Karaman, vatandaşlarla sohbet etti. Görüşmeleri esnasında son 5 yıl içerisinde yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi veren Karaman önümüzdeki dönem projelerini paylaştı.

AK Parti Milletvekili Süleyman

20 YILDIR AK DAVAYA HİZMET EDENLER, KARAMANIN YANINDAYDI

Ziyaretler sırasında Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman’a partililer eşlik ettiler. Merkez İlçe Başkanı Hakan Ördek, Gençlik Kolları İl Başkanı Mehmet Yılmaz, Kurucu İl Başkanı Yüksel Çakır, Kavak yolu önceki dönem Belediye Başkanı Fikret Keskin ve partililerin katılımı, AK Partiye 20 yıldır hizmet eden yöneticilerin, bu dönemde AK Partiye desteklerinin en üst seviyede gösterdikleri şeklinde yorumlandı.

Ziyaretlerin ardından İl Emniyet Müdürlüğüne geçen AK Parti heyeti önce İl Emniyet Müdür Kenan Kurt’u makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından Karaman, polislerle bir süre sohbet etti. Geçtiğimiz hafta polis haftası münasebeti ile ilimizde hizmet veren polislerle bir araya gelen Karaman, bu programda polislere müjdeler vermişti. Bu ziyaretlerde de önümüzdeki süreçte polislerimizin taleplerinin takipçisi olacaklarını ifade eden Karaman ziyaretin ardında Salı Pazarına geçerek burada hem alışveriş yaptı hem de Pazar esnafı ve hemşehrilerimizle sohbet etti. Pazar esnafımıza bol kazançlar diledi.