Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Milletvekili Süleyman Karaman’dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

AK Parti Erzincan Milletvekili

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Erzincan Milletvekili Karaman mesajında: “Mübarek Ramazan bayramınızı, en içten duygularımla kutluyor; bayramın milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyorum.

Allah’a hamdolsun bu sene de, mübarek oruç ayının ardından, bayrama erişmiş olmanın memnuniyetini ve heyecanını yaşıyoruz.

Ramazan, bizlere bir kez daha, kardeş olduğumuzu, milletçe kader birliği yaptığımızı hatırlattı.

Komşularımızla, dostlarımızla, akrabalarımızla en önemlisi de İslam coğrafyasındaki kardeşlerimizle ekmeğimizi bölüştük, soframızı paylaştık, birbirimizle sıkı bir dayanışma içinde olduk.

Ne var ki bu mübarek ayda, İslam dünyasının bazı bölgelerinde acılar ve çileler de eksik olmadı.

Özellikle Gazze’den yükselen çığlıklar, yüreklerimizi dağladı.

Tarih boyunca her zaman zalimin karşısında, mazlumun yanında yer almış bir millet olarak, Gazze’deki katliamlar karşısında sessiz kalmadık.

Her zaman olduğu gibi haktan, adaletten ve barıştan yana olduk.Zira biliyoruz ki aziz milletimiz, nasıl ki içeride huzur, barış, adalet, özgürlük ve refah istiyorsa, aynı şekilde bölgesi için de huzur, refah, barış ve demokrasi istiyor.

Türkiye’ye yakışan da budur.Kendimiz için istediklerimizi, bölgemiz başta olmak üzere tüm dünya için istemeye devam edeceğiz.

Milletimiz de tercihini Yeni Türkiye’den yana yapmıştır.

Küslükleri ortadan kaldıralım, sıla–i rahimi ihmal etmeyelim, komşularımızla, dostlarımızla, akrabalarımızla bayramlaşalım.

Muhtaçları, düşkünleri, ihtiyaç sahiplerini, bayramda hassaten koruyup gözetelim; ilgimizi, desteğimizi onlardan esirgemeyelim.

Bayrama buruk giren yetimleri, öksüzleri, şehit evlatlarını unutmayalım; onları sevindirmeyi, başlarını okşamayı, bayram sevincimizi onlarla paylaşmayı ihmal etmeyelim.

Bu duygu ve düşünceler içinde, en kalbi duygularımla, bayramınızı tekrar kutluyorum.

Bayramın tüm hanelere, tüm ocaklara, tüm gönüllere; ülkemize, İslam dünyasına ve insanlığa huzur, saadet, selamet getirmesini temenni ediyorum” dedi.