Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tarım Bakanlığı Kurumları İşbirliği İçinde Çalışıyor

Erzincan’da bulunan Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı kurum ve kuruluş müdürleri işbirliği içerisinde çalışıyor.

Erzincan’da bulunan Tarım ve

Erzincan’da bulunan Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı kurum ve kuruluş müdürleri işbirliği içerisinde çalışıyor. Bakanlığa bağlı kurum ve kuruluş müdürleri Erzincan Tarım ve Orman İl Müdürü Murat Şahin başkanlığında Erzincan Orman İşletme Müdürlüğü’nde bir araya geldiler.

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Erzincan’da faaliyet gösteren Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Orman İşletme Müdürlüğü, DSİ 82. Şube Müdürlüğü, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, Doğa ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü, Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü, Et ve Süt Kurumu Kanatlı Kombinası Müdürlüğü, Toprak Mahsulleri Ofisi Ajans Müdürlüğü ve Tarım Kredi Kooperatifleri olmak üzere 10 kuruluşu bulunuyor.

Bakanlığa bağlı kurum ve kuruluş müdürleri ayda bir kez bir araya gelerek Erzincan’da yapılan çalışmaları değerlendiriyor. Kurumlar arası işbirliğini artırmak suretiyle halka verilen hizmetin kalitesi ve veriminin artırılması noktasında istişarede bulunuyorlar. Kurum müdürlerinin son toplantısı Erzincan Orman İşletme Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıya katılan kurum temsilcileri Erzincan için işbirliğinin artırılması ve sektörün tüm yönleriyle daha verimli ve kaliteli hizmet verilmesi için alınması gereken önlemler ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.