Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Türk Büro –Sen Erzincan Şubesi Üyelerine Keyifli Babalar Günü Etkinliği Yaşattı

Türk Büro –Sen Erzincan Şubesi, Babalar Günü’nü coşkuyla kutladı. Erzincan Belediyesi Aş Evi’nde düzenlenen özel etkinlikte sendika üyelerini bir araya getirerek unutulmaz anlar yaşattı.

Türk Büro –Sen Erzincan

Etkinlikte üyeler, fasıl müziği eşliğinde keyifli bir gün geçirdiler. Müzik dolu atmosferde streslerini atmalarının yanı sıra birbirleriyle sosyal bağlarını da güçlendirdiler.

Türk Büro –Sen Genel Başkanı Türkeş Güney, Türk Büro –Sen Erzincan Şube Başkanı Emin Turan, Türk Tarım Orman-Sen Şube Başkanı Samet Karataş ve birçok üye etkinliğe katıldılar. Türk Büro –Sen Erzincan Şubesi Başkanı Emin Turan, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, “Bugün Ramazan Bayramı’na denk gelen Babalar Günü’nü kutlama fırsatı bulduk. Bizleri kırmayıp davetimize katılan sayın Genel Başkanımız Türkeş Güney’e çok teşekkür ederim,” dedi.

Türk Büro –Sen Genel Başkanı Türkeş Güney ise konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yaparak sendikal faaliyetler hakkında bilgi verdi. Konuşmaların ardından katılımcılar, etkinliğin tadını doyasıya çıkararak eğlendiler.