Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erzincan'da Koronavirüs Vakaları Yüzde 90 Azaldı

Kovid-19 salgınının yayılmasını önlemek amacıyla alınan tedbir ve önlemler meyvelerini veriyor. Erzincan’da denetimlerin artması üzerine vakalar yüzde 90 azaldı. Erzincan Valisi Mehmet Makas, “pandemi ile ilgili başarımız yüzde seksen, doksan seviyelerinde azalma var. Bir an önce virüsten beraber kurtuluruz” dedi

Kovid-19 salgınının yayılmasını önlemek

Haber: İbrahim Gürler 
Kovid-19 salgınının yayılmasını önlemek amacıyla alınan tedbir ve önlemler meyvelerini veriyor. Erzincan’da denetimlerin artması üzerine vakalar yüzde 90 azaldı.
Son 1 ay öncesine kadar koronavirüs vakalarında ciddi artış yaşayan Erzincan’da alınan kararlar ve yapılan denetimler sonrasında vaka oranı bir önceki aya göre yüzde 90 azaldı.
VALİLİK EK ARAÇ, GEREÇ VE PERSONEL TAKVİYESİ YAPTI
Filyasyon ekiplerinin titiz çalışması ve Erzincan Valiliğinin salgınla mücadele kapsamında ek araç, gereç ve personel takviyeleri yapmasıyla birlikte vaka sayılarında çok ciddi düşüş yaşandı.
KISITLAMALARA TAVİZ YOK
Aralık ayının başında hızla yükselen vaka sayıları bugünlerde çok ciddi şekilde azalma yaşandı. Erzincan Valisi Mehmet Makas yaptığı açıklamada 65 yaş ve gençlere yönelik istisnalar hariç kısıtlamalar aynen uygulayacak. Bunlarda tavizimiz yok. Ama inşallah pandemi ile ilgili başarımız yüzde seksen, doksan seviyelerinde azalma var. Buradan müjdesini vermiş olalım. Bir an önce virüsten beraber kurtuluruz dedi.